Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie włosów cz. 3 - czytaj 1 post!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 16:42   #4182
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
czyli robię tylko tą maskę z całą rsztą i wypuszczam panią, a pani myje włosy kidy chce, nawet po wejściu do domu. pomyślę nad tym, tylko właśnie nie wiem jak to by działało na takie długie kręcone włosy :/
Myjesz szamponem oczyszczającym, suszysz, nakładasz maskę carbo kerapro (sylwka nakładała na mokre), suszysz, prostujesz, zmywasz delikatnym szamponem, nakładasz dobrą maskę z keratyną, spłukujesz, suszysz włosy i wtedy puszczasz klientkę.... oczywiście pomiędzy poszczególnymi etapami trzeba zachować odpowiedni czas.

Tak jest według instrukcji, jeśli ktoś ma swoje własne doświadczenia (np. sylwka, która kładła na mokre), to już wedle uznania

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
A robił ktoś KATIVA Alisado Brasileno ? U mnie w salonie ani nie wykonują Encanto ani kerapro a sama nie mam warunków jak zrobić to w domu :x i mam słabą prostownice...
Miałam w maju Alfaparf ale efekt słaby....
ja miałam, przecież cały czas o tym piszę.....

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
W sumie to nie jest tak, że mi nie podeszło. Jakbym robiła to po raz pierwszy, to faktycznie byłabym mega zadowolona. Encanto dawało mi po prostu więcej, być może dlatego, że miało w sobie więcej keratyny, a moje włosy keratynę uwielbiają
Nie więcej keratyny, tylko formaldehyd, który jest substancją utwardzającą i napewno produkty z tym składnikiem lepiej prostują, on po prostu przy wysychaniu wydaje smród i sztywnieje.... dając efekt pięknie prostych włosów
Ja się zaczynam zastanawiać nad tym inoarem.... ma małą ilość formaldehydu, śmierdzi tylko przy suszeniu (nakładaniu niby nie) ... tylko drogi, ale może resztę odsprzedam na allegro i tak drogo nie wyjdzie... zobaczę, bo w sumie wydaje mi się, że jednak kerapro musi być SUPER - nie ma innej opcji
kasza80 jest offline Zgłoś do moderatora