Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przedłużanie - wasze doświadczenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-22, 22:21   #5169
etna1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez aneta_polish Pokaż wiadomość
O mało nie padłam jak to przeczytałam.Jaka katarzynkapmi,Jesterka itd??Co Ty piszesz kobieto??Wciszkasz ludziom kit i masz czelnosc jeszcze tu bruzdzić??!zalozyłas mi szajs na głowe za 1tys zł -wlosy spadały ,po pierwszym myciu były szorstkie i sztywne jak mop!prosze drogie Wizazanki=mam smsy tej oszustki do wglądu!jesli jestescie z Poznania to same mozecie stan wlosow po 2 tyg.Ja juz sie wzielam za salonik tej oszustki i zamierzam kazdemu odradzac.chcialam zaplacic by mi cos zrobila na glowie bym jakos wygldala a ta mi napisała "zegnam"i to chyba z 30 razy.Ja do tego salonu trafilam zpolecenia kobiety jak sie okazalo sama slepo wierzy w ta"fryzjereczke".Jak popytalam to wyszlo kto to jest i wogole skad jej przygoda z wlosami.Jestes zenująca!!!do zobaczenia niebawem

aha,ta kobieta to jest maniaczka zusów itp spraw.Nie uwaza fryzjerek typu Renihair itd.Moja droga nie trzeba miec niewiadomo jakiego salonu by dobrze cos robic.ale do kogo to pisze FRYZJERKO STULECIA Z SALONU na przedmiesciu
Nie życzę sobie,abyś poruszała temat Renihair,ponieważ profesjonalizmu tej osobie z pewnością nie brakuje..Ja powiedziałam wyrażnie.Ty ureguluj swoje sprawy.A na marginesie.Grunwald jest jedną z centralnych dzielnic Poznania
etna1976 jest offline Zgłoś do moderatora