Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-23, 22:20   #2697
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Każdy ma inny gust tak naprawdę, Ja mam kilka z NN i tak naprawde wszystko zalezy jaki kolor ale raczej mecze sie nimi i kilka poszlo w swiat.. Indigo tez mialam i kupilam bardzo duzo na promocji 2+1 i prawde mówiąc trafilam na wiecej bubli niz fajnych lakierow i teraz najzwyczajniej w świecie boje sie inwestowac.. no i kolejny odkryty bubel w indigo, ze po jakimś czasie robią sie totalne gluty w buteleczkach Ja np. uwielbiam konsystencje Spn ale jak sama kiedys pisalas ich kolorystyka jest tragiczna.. jak chce sie roz czy czerwien to wiem ze tam znajde ale kazdy inny kolor to problem.. ach te problemy ☺ Jak juz sie tak rozpisalam to powiem szczerze ze teraz mam kilka lakierow chiodo i jestem zadowolona Ale to pewnie tez kwestia kolorow[emoji14]
Jest rzadki i pod nim scieraja mi sie wszystkie pyłki.. teraz juz na syrenke zawsze klade baze i dopiero top ale wczesniej z Topem eco sie męczyłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chiodo kolor robi chyba słabą warstwę dyspresyjna bo syrenka się nie klei i zostawia dziury. Bynajmniej na kolorze Claret.
To tak na przyszłość ;p


A tego chromu to się niedaje na kolor i na to top jak syrenki?
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora