Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-01, 23:56   #4315
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
przeprosili, ale czy wyslali ponownie to co zamówiłaś?

A ja dostałam wadliwą buteleczke z pipetką do serum. Zakrętka sama mi się odkręca . Za pierwszym razem nie zauwazyłam, wstrząsnełam butelką i trochę wylałam
A moze w miejscu, gdzie nakretka sie zakreca tj. zarowno w czesci wyjmujacej z pipetka jak i butelkowej znajduje sie troche serum? MI sie po jakims czasie z jedna buteleczka zrobilo i wystarczylo przetarcie buteleczki i czesci wyjmujacej w miejscach w ktorych sie zakreca.

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
No chyba, jak olejek ma nawilżać? Tłuszcze natłuszczają ksórę i pomagają utrzymac nawilżenie, przez zapobieganie odparowywaniu wilgoci. Ale najpierw ta wilgoć musi w skórze być.
Wlasnie. Oleje nie nawilzaja. Dlatego najlepiej jest stosowac razem z olejami jakies humektanty typu zel hialuronowy itd.

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Kremy są słabe, olejki ponoć nie nawilżają. Na razie mieszam krem tołpy z olejkiem jojoba albo kocanki. Olej z ogórecznika spowodował u mnie wysyp takich niewidocznych krostek na twarzy, skóra sie zrobiła szorstka...Sama nie wiem czym ratować suchą skórę Nałoże krem i jest ok, ale wystarczy ze umyję zęby i znowu mam cere ściągniętą.

Na wlasnym przykladzie widzisz, ze nie nawilzysz cery olejkami? Jak chcesz poprawic stan swojej cery skoro uzywasz kremu w ktorym nie wiadomo ile jest jest substancji nawilzajacych? Dlatego moim zdaniem jak chcesz powaznie podejsc do tematu to zainwestuj w jakis polprodukt nawilzajacy typu: panthenol, zel hialuronowy, sok z aloesu. Dodawaj je do kremow ktore uzywasz, mozesz rowniez dodawac do nich olejek ktory lubisz. I po jakims czasie powinnas zobaczyc poprawe. A tak olejkami to mozesz przez 100 nastapenych lat sie smarowac i poprawy nie uswiadczysz, bo one nie nawilzaja.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując