Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-25, 20:29   #2585
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez elpik91 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie wiem po jakim dokladnie czasie sie zarosnie dziorka, ale mysle ze pewnie kilka tygodni bedzie trzeba poczekac az calkiem sie zarosnie

Ja rowniez mam problem. Otoz ok 2 miesiace temu zrobilam sobie kolczyk, sama , tak wiem nieodpowiedzialnie, ale zanim przystapilam do przekluwania to wszystko odkazilam, kolczyc igle, miejsce przeklucia, potem przez tydzien stosowalam masc tribiotik i przemywam do dzis sola fizjologiczna. Ogolnie wszystko bylo calkiem spoko, ale dlugo mi sie goi. Jak przekluwalam to lecialo mi dosc duzo krwi, czy to jest spowodowane tym ze moze trafilam na jakies naczynko i dlatego dlugo mi sie goi? Leci mi ropa i boli mnie czasem jeszcze...to normalne?
Mam jeszcze jedno pytanie...otoz, zauwazylam ze na dziorce tej gornej zrobila mi sie taka kulka, chcialam sie zapytac czy ktoras tez taka miala i czy to sie zagoi? Przemywac go dalej sola czy stosowac jakas masc zeby znikla? Moge miec dalej kolczyk? Dzis wyjelam go wlansie z tego powodu. Dolaczam zdjecie.
No niestety fantastyczny zarys tego jak wygląda pępek po przebiciu przez osobe która się na tym kompletnie nie zna.



Cytat:
Napisane przez eaven Pokaż wiadomość
"odkażenie" kolczyka nic nie da. ropa NIE JEST normalnym zjawiskiem. ropa = zakażenie. wiesz w ogóle, z czego kolczyk był zrobiony? igły się nie odkaża samemu, igły kupuje się jednorazowe sterylnie pakowane, co oznacza że już wysterylizowane. rękawiczek użyłaś? pewnie nie. tribioticu nie stosuje się "ot tak", a do przemywania można było użyć też octeniseptu. pępek jest jednym z najtrudniej gojących się miejsc, zazwyczaj goi się dość długo, a przy tym jakże sterylnym i profesjonalnym sposobie przekłucia jeszcze dłuzej, o ile w ogóle by się to zagoiło. poleciłabym zrobić badania. a kolczyka oczywiście nie wkładać.

Dziewczynie pewnie chodzi o limfę, ale nazywa ją ropą
.

Cytat:
Napisane przez elpik91 Pokaż wiadomość
a w jakiej cenie jest ten preparat? Przez chwilke sie przestraszylam bo nie chce sie pozbywac mojego kochanego kolczyka heh;P
Wyjmij ten kolczyk, bo jest przebity naprawde fatalnie.
Zalecz ziarnine odeczekaj trochę i przebij go u profesjonalisty.
Że ludzi są naprawdę tacy pierwszi żeby sobie ciała oszpecać.
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując