Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 21:42   #1272
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Sine.ira, a jak Wczoraj
Piekny, chlodny roz, nie zmienia odcienia nawet po wielu godzinach, jest troche ciemniejszy od Diorblush #919 Paradise Glow, latwo sie naklada, jest miekki, zadnych smug, tylko wtapiajacy sie w skore rumieniec Akurat pisalam wczoraj Majade, ze sie sama siebie w lustrze nie poznaje, bo mi wyszla porcelanowa laleczka, jak z obrazka
Jestem zachwycona tymi rozami Benefit, wlasnie siedze na eBay i dumam nad Georgia, Hoola i 10 Georgie musze miec, te roze sa tak przyjazne w uzyciu, ze nawet brzoskwinia nie powinnam sobie zrobic krzywdy
Mam je krotko, wiec wez poprawke na to, ze moze pieje peany na wyrost ale dawno nic mnie tak nie zauroczylo. Wg mnie Benefity stoja o dwie klasy wyzej od Diorblusha i mojego ulubionego do tej pory Angela z Pauli Dorf (poszedl w odstawke i to podejrzewam, ze dluuuga).
Pewnie mnie zlinczuja ale roze mineralne to przy Benefitach badziew (co prawda ladnie sie rozcieraja ale zmieniaja kolory, bledna i potrafia podkreslic plamki, czego nie cierpie).

Ogolnie oba Benefity (Dandelion i Thrrrob) - bardzo miekkie, polecam pedzel z miekkim, niezbyt zbitym wlosiem, co by sie tylko muskac po skorze (nie probowalam tych dolaczonych, tylko MAC 168), dobrze napigmentowane, nie robia plam, nie widac granic koloru, ladnie sie wtapiaja, nie zmieniaja w ogole koloru przez caly dzien (nareszcie!), w ogole nie bledna(!), nie maja widocznych drobinek, niespodzianek na skorze jak dotad nie zauwazylam, ladny zapach, taki "smaczny" ale delikatny. Z czasem pewnie dolacze do listy jeszcze wiecej plusow Minusow jak dla mnie nie maja, nawet cena byla dla mnie przyjazna (eBay).
Podsumowujac - jestem zdecydowana kupic przynajmniej jeszcze jeden (Georgia), zupelnie stracilam zainteresowanie innymi markami jesli chodzi o roze Bardzo przyjazne w uzyciu, zero stresu, ze zrobie z siebie klowna. Nalozone na poliki w ogole nie daja skojarzenia z rozem czy jakimkolwiek kosmetykiem, sa takie "akuratne", ze niby cera sama z siebie taka swieza i promienna

O rany, ale elaborat mi wyszedl Coz, zachwyt mi sie rzucil na mozg, podejrzewam, ze zaczne wielbic te roze na rowni z Clinique Buttermilk

Oolong wow
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Miłość do Benefitu bije z każdego zdania w Twoim poście
Do mnie leci paczka z Benefitowego sklepu Wzięłam właśnie Thrrrob i rozświetlacz High Beam - też ma bardzo dobre recenzje. Ja też jestem bladzioch ale w tonacji ciemnej a nie jaśniutkiej jak Ty, blondynki (brwi mam ciemno beżowe ) to myślę, że Thrrrob będzie dla mnie lepszy niż Dandelion - bo ten byłby chyba na mnie niewidoczny.
No niech już w końcu ta paczka doleci
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując