Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 07:19   #628
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

gereen tea&chamonile tonic-woda gliceryna- tamennd- jakis olej z pestek ekstrakt rumiankowy 2 rodzaje, ogorkowy , zielonej herbaty, aloes i z ziaren graipfruta cos i proteiny jakies i z orchidei i biomina i alantonina, jest wielkosci tych wód zapachowych do ciała z 200ml i tez jest w spray i bardzo mi pasuje, chociaz z gliceryną nie wszystko jest dobre dla mnie mysle ze jest lepsze niz mac fix+ na psikanie pędzla lub buzi!
krem B&E dobrze sie smaruje i wchlania i bede go kupowac stale, nie smierdzi i srezysta skóra jest po nim, nawilza bardzo ladnie jest go 30g-pelny sloik 50ml
intensive eyefine line cream- maslo shea, zel aloesowy i wyciag z herbaty zielonej
-konsystencja budyniu, w dotyku mokry i jak dalam na buzie to jakby mokra od wody byla, a po minucie cód miód- wchłonięte, ma zapach jakis roslin czy coś
intensive moisture- maslo shea, maslo aloesowe, emu oil, olej z migdalow, olej z ryzu i orchidei slodkich pomaranczy i witamina E i cos z miodem i lavenda
-konsystencja pasty, zapach ziolowy, dalam na nos wieczorem(skórki) i widoczna golym okiem poprawa, duzy-70g
225ml mydlo w plynie do buzi tez tak ziolowo pachnie- ale nic wiecej jeszcze nie wiem
peeling- duzy chyba 100ml, wywalilo sie po drodze trochę do woreczka i nie oblukalam go jeszcze
225ml maseczka nawilzajaca fruit honey - zel aloesowy, glinka, papaya, miód, puder z mango, ziielona herbata
jest w plynie- musze przetestowac
wzielam jeszcze ten puder na noc- zobaczymy co za cudo
mam nadzieje ze komus to pomoze, jak potestuję dluzszy czas to napiszę. Przepraszam za szkolne pisanie skladów ale nie jestem w tym mocna
paczka byla bardzo ciezka a przesylka niedroga, czasem stare kody dzialają
za komplet 35dolarow ( a ze znizka 90 zl) (b&e i puder na noc placilam osobno) :
maseczka
mydlo w plynie
2 rewelacyjne kremy
peeling
tak wiec mniej zapłaciłam niz za taki komplet z loreala
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-05-06 o 07:48
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując