Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 15:22   #2168
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cathy przeczytałam sobie Twoje babskie czepialstwo na blogu i stwierdzam, że to niemal idealny regulamin dla naszego forum. Jeżeli byś się zgodziła, to można by go zamieścić w wątku informacyjnym, którego nazwę rozszerzyło by się właśnie o "regulamin forum", żeby już nie tworzyć kolejnych wątków do podpięcia.
Jakbyś była zainteresowana taką opcją to daj znać.
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ooo, jakby Kasieńka się zgodziła można by odsyłać do regulaminu, to brzmi tak powaznie

dziewczyny, cieszę się, że macie podobne spojrzenie na pewne sprawy, jak ja, ale nie wiem, czy to dobry pomysł. Jakby nie było, trochę złośliwości i jadu w niego wlałam, ale naprawdę - w dobrej wierze. I choć wiem, że część nowych osób poczulo się urażonych czytając to, to jednak czasem drastyczne środki okazują się najskuteczniejsze
Jeżeli myślicie, że to dobry pomysł- to ja nie mam nic przeciwko Choć z doświadczenia wiem, że mało kto czyta coś, co się nazywa "Regulaminem"..
Ja myślę, że nazwa wątku, w którym jest zbiór zasad powinna mieć taką nazwę, która przyciąga i zanim sie człowiek zdąży zorientować, że wszedł w coś, czego w ogóle nie mial zamiaru czytać, to już jest za późno

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
No mnie właśnie też do tej rozróby A tu wchodzę na bloga, a tam wszystko ładniutko grzeczniutko (naprawdę na regulamin się nadaje, szkoda tylko, że tak niewiele osób je czyta). Ja tu liczyłam na burzę rozmiarów Watergate, a tu zonk Cathy ma klasę

no proszę, proszę A myślalam, że tylko mnie czasem ciągnie do lekkiej zadymy
Trochę się przeważnie hamuję, ale prowokacje kiedyś były moją specjalnością. Po 30- tce nieco złagodniałam
Evelinek - mi też zawsze długaśne posty jakoś wychodzą

No i wiadomo już, co się dzieje z Pastereczką

Pogoda u nas glupieje całkiem - dzisiaj zaliczyłam już 2 mini burze z grzmotami i deszczem, w międzyczasie upały, a teraz sobie kropi i słońce świeci...

Gabs - a myślałam, że Ciebie nic nie wyprowadzi z równowagi I podpisuję się obiema rękoma pod tym, co napisałaś:
"Napisałaś, że to chyba twoje ostatnie zbiorowe zamówienie u niej - czyli nie przemawia do ciebie "drobny" fakt przeprowadzki oraz braku internetu? Bądź wyrozumiała, w końcu ktoś jednak poświęca swój czas żeby zamówić, potem odebrać, przepakować i wysłać do ciebie - i to wszystko za darmo, a czas dziś jest cenny. Sama czekam na przesyłkę od niej ale jestem cierpliwa i nie panikuję. A ty zachowujesz się jak klient "płacę - wymagam"."

Dokładnie tak. Przecież płacimy tylko i wyłącznie za to, co zamawiamy i wysyłkę. Znajdzcie mi firmę/instytucję/osobę, która za poświęcony czas nie weźmie złotówki, tak jak robią to dziewczyny organizujące zamówienia. Idąc gdziekolwiek w jakiejkolwiek sprawie, ktoś płaci za czas, jaki druga osoba nam poświęca. Tu mamy to za darmo. I ciężko jest mi zrozumieć, że ktoś może miec jeszcze pretensje.
Relacje "klient - sprzedawca" nijak nie mają tu zastosowania, bo rzeczywiście, kupując coś, mamy prawo wymagać. Ale korzystając z uprzejmości drugiej osoby, która nam ten zakup umożliwia (dzięki czemu oszczędzamy niejednokrotnie spore kwoty na przesyłkach itp), naprawdę nie w porządku jest nie tylko nie być za to wdzięcznym, ale wręcz reagować rozdrażnieniem na pewne sytuacje.

Ja już zakonczylam ten temat
Powiedziałam, co mialam do powiedzenia i więcej głosu w tej sprawie zabierać nie bedę


idę po lody do sklepu, bo wiatrak na biurku wiatrakiem, ale potrzebuję ochłody... I chyba wiatrak muszę nowy kupić, bo ten hałasuje tak, że ulgą jest ta cisza, która zapada, jak go na chwilę wyłączę. A taki cichy miał być

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-07-02 o 15:35
cathy jest offline Zgłoś do moderatora