Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czym naprawić brzydki, ciemny kolor po farbowaniu Wellatonem średnim blondem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-18, 14:16   #25
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: czym naprawić brzydki, ciemny kolor po farbowaniu Wellatonem średnim blondem?

Farba sklepowa "rozjaśniająca" zawiera po prostu 9% wodę utlenioną w przeciwieństwie do zwykłych farb które przeważnie są na 6% wodzie, zawiera równiez a raczej przede wszystkim pigmenty które osadzają się we włosach "robiąc kolor". Rozjaśniacz to preparat który ściąga kolor rozjaśniając pigmenty, a jak mocno to zależy od mocy wody utlenionej której się do niego doda. Tyle je łączy dla ścisłości

Owszem w sklepach jest dużo różnych farb ale trzeba wiedzieć JAK je stosować. W swojej pracy spotkałam się wielokrotnie z przypadkiem zniszczenia sobie włosów przez Klientkę, która eksperymentowała w domu z jakimiś dziwnymi mieszankami. Trzeba to było potem ratować

Nadal twierdzę, że ja sie nie pomyliłam i w tym przypadku nie mam do jakich błędów się przyznawać.

karojen24: zgadzam sie odnośnie zakończenia dyskusji bo do niczego w tej chwili nie prowadzi.
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."


Edytowane przez Zafirah
Czas edycji: 2009-11-18 o 14:18
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując