Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-14, 13:22   #2224
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez cynamonowaania Pokaż wiadomość
Miałam ta mgiełkę jeszcze niedawno Kupiłam bo była kiedyś promocja w rossmannie a słyszałam że radical jest dobry. Niestety nie za bardzo wiedziałam jak go używać żeby przynosił pożadane efekty więc psikałam nim włosy... wkurzałam się tylko że są po nim takie wysuszone i w ostateczności oddałam ją TŻ żeby się nie zmarnowała Skubaniec całą mi zużył a pusta buteleczka stoi w łazience

Musze ponowić zakup Tylko zastanawiam się czy Jantar nie lepszy
Jantar na pewno lepszy. Ja go akurat nie znalazłam, bo wycofują z produkcji, wiec kupiłam ta mgiełke. Dopiero potem zobaczyłam jaka jest alkoholowa i stwierdziłam, ze zeby sie nie zmarnowała, to ja chociaz w skalp powcieram i stał sie cud z porostem. Wiec ja je nie chce na znic zamieniac

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
jantar nie ma alko... na wątku o regenracji włosów widzialam ze tesz dziewczyny stosują! kupilam ten balsam z joanny i gliss kura w spreyu wlasnie psikełam 4 razy włosy i zupełnie inne... myśle ze bedzie dobrze już nie jestem tak przerażona jak rano
dziękuje za rady

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------



jantar nie ma alkoholu w składzie i w wątku na przyśpieszeniu porostu ciągle sie przewija dlatego kupiłam
no włąsnie, wiec nie powinien przesuszac. Moze włoski mają kryzys? Przy dobrej pielegnajci po paru tygodniach nagle sie robia beznadziejne, nalezy to przetrzymac, bo za chwile sie poprawiaja.

nie ma za co
Cytat:
Napisane przez Eri_i Pokaż wiadomość
Dziewczyny... Nie wiem czy temat trafny, ale skoro "włosy rozjaśniamy" to chyba chociaż w 50% dobrze trafiłam
A mianowicie mam jasne blond włosy, rzecz jasna wspomagane rozjaśniaczem . Tylko, że dziś będąc na zakupach w swoim brązowym płaszczyku, jak przejrzałam się w lustrze to miałam wrażenie, że go zaraz rozwalę lub pójdę się zgolić na łyso . A mianowicie moje włosy wydawały mi się nie koloru jasny blond, ale wręcz żółte .
A dodatkowo wpadł mi do mojej głupiej główki pomysł by się zafarbować na brązowo... No, ale przecież nie po to sobie włosy niszczyłam rozjaśniaczem [i niszczę nadal...] by teraz zrobić je na ciemny brąz! T.T Już sama nie wiem...
rozjasniacz daje żółte włosy, pogrzeb w watku jak dziewczyny rojasniaja nawet do białego blondu bez użycia rozjasniacza.

żółte włoski tonujemy fioletowym szmaponem lub płukanką - nie golimy na łyso
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora