Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-10, 09:55   #3300
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

witam dziewczęta
moja przygoda z henną trwa już kilka lat - nawet na tym wątku pisałam ale dawno. obecnie mam włosy ciemno rude, z około 8 cm odrostu naturalnego - polski mysi szatyn - od porodu nie farbowałam - szczerze to nie ma kiedy. niestety od miesiąca tak mocno wypadają mi włosy ze połowy prawie już nie ma.po porodzie to norma jednak boli. postanowiłam zrobić wreszcie coś z włosami, które wreszcie przestały tak lecieć i nie straszyć odrostem. zresztą w moim przypadku henna hamowała wypadanie wiec i tym razem liczę na jej pomoc. używałam tylko chny - czasem eld, czasem kupionej w sklepie indyjskim. w każdym razie 100% naturalnej. chciałabym jednak uzyskać teraz ciemniejszy kolor, gdyż niestety rude włosy podkreślają mankamenty mojej cery, a tych po porodzie zrobiło się wiele. myślałam więc o tym aby zmieszać chnę z basmą - nie wiem tylko w jakich proporcjach. marzy mi się bardzo ciemny rudy, wręcz brąz z rudą poświatą. któraś z Was próbowała takiej mieszanki?
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora