Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-23, 16:24   #2817
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
i farba na all za 15zl u mnie w hurtowni kosztuje np. 23 pln
i w hurtowni najczesciej nie bylo od reki kolorow co mnie interesowaly- mogli sprowadzic a na all masz wszystkie. sa plusy i minusy...
Ja za majirela płaciłam 19,99 głupia dałam się nabrać bo nie zauważyłam kosztów wysyłki.. a w hurtowni u mnie farba kosztowała 35 zł - kupowałam 4 farby więc mimo kosztów wysyłki idiotycznych i tak zaoszczędziłam - ale trzeba na to uważać i dobrze sobie wykalkulować

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Heeej

ale miałam dziś speeda po zajęciach, poleciałam do hurtowni i spędziłam tam z pół h oglądając palety
patrzyłam na matrixa 10 AV i zdziwiło mnie bardzo, że on na palecie wygląda po prostu siwo, a Snow wyszedł jasno, perłowo..
A nie wiem.. Ta paleta color synca co widziałam to była taka drukowana nie z włoskami - więc te kolory już w ogóle inaczej wyglądały
Ale fajnie, że farbujesz - ciekawe jak Ci wyjdzie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dobrze ze wzielas wode 9... one sie chyba nie znaly zbytnio... do 6% to bys musiala miec nature na poziomie 8-9
moze myslaly ze chcesz tylko stonowac kolor, bez odrostu.
a dzis farbujesz tak?
A jeszcze założę się, że jak Infatuated wyszła ze sklepu to pewnie obgadały, że sobie włosy zniszczy i nie posłuchała "profesjonalistek"
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora