Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-25, 19:13   #3340
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
ZamówioneA dzisiaj próbowałam pat&rub próbek od Kotwilkii odżywka to jakaś porażka jeśli brać pod uwagę konsystencjecoś bardzo dziwnego,czego nawet nazwać nie potrafię(ptasia kupa)i strasznie niewydajna-musiałam calusią próbkę zużyćJednak włosy fajne po tym zestawie,podobają mi się

Ja nie pomogę,bo nie mam pojęciaA nie zamawiasz wspaniałego albo różanego?czy już zdążyłaś zamówić?

Hey mnie męczy pewna sprawa.Pytanie raczej z tych głupich,no ale...Czy przy pielęgnacji twarzy należy używać kremu i olejku czy można się skupić tylko na olejku skoro nam świetnie służy.Czy jednak warto pakować w twarz raz to,raz to?
Bo ja mam tyle otwartych kosmetyków do buzi,a raczej wszystkie te co mam się lubią z moją skórą,że nie wiem czy dobrze robię jak tak zmieniam?

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Dziewczyny a właśnie gdzie szukać lip smackerów w SP?na dziale aptecznym czy drogeryjnym(raczej drogeryjnym)?bo ja szukałam i nie mogłam znalezć;/
U mnie w SP Lip smackery są na dziale drogeryjnym Ja jak swojego kupowałam to nigdzie nie mogłam ich znaleźć i w końcu zapytałam pani a okazało się, że są przy kasie ale w miejscu dostępnym tylko dla osoby tam pracującej

Hm.. tak się teraz zastanawiam, moją próbke odżywki też zużyłam całą przy jednym myciu ale ja generalnie zawsze zużywam raczej więcej niż mniej Mam nadzieję, że dobrze Ci opisałam konsystencje tej mojej Fajnie, że włoski Ci się podobają, moje dzisiaj po P&R nadal są bardzo fajne Czekam z niecierpliwością aż dotrze do Ciebie Twój zestaw

Jeszcze nie zamówiłam żadnego z olejków (szlaban ) ale własnie mam zamiar kupić ten z różą i wypatrzyłam sobie jeszcze w biolanderze (mam nadzieję, że z moim zamówieniem nic nie pokombinują ) olejek monoi, podobno jest bardzo fajny na włosy I chciałam spróbować ale tak patrze i ten z BU jest ekologiczny i ma certyfikat ecocert
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora