Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essencomaniaczki witają w cz. X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-06, 12:52   #4309
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
W takim razie czekam z niecierpliwością, na sprawozdanie.
Byłam! W ZT pani wykładała świeżutki nowości na półki z I love było wszystko, więc wzięłam bazę pod cienie. Pani powiedziała, że była wczoraj w Łodzi, po wyłożeniu bazy rozeszły się w kilka godzin. Z nowych lakierów były chyba ze 3 kolory, żaden mnie nie zainteresował. Nowe LL, ale te kolory zupełnie nie moje. Błyszczyk XXXL Nudes 05 jakiś pomarańczowy :/ Nowe cienie i paletki. Oraz te nowe cienie w kremie kolory o1, o2 i o4. Wahałam się między 1 a 2, ale nie wiem który jest bardziej zbliżony do tego z Balleriny, więc całam sobie spokój. Tuszy 2 w 1 brak, pudru brak, pędzli brak, szminek brak.

Mają teraz fajną promocję. Jak weźmiemy 2 rzeczy z tego koszyka na górze 'szafy' to za tą tańszą płacimy 1 gr Ja kupiłam cień nr 35 party all night i lakier 43 where is the party?. Za bazę i te dwie rzeczy zapłaciłam 16.48 bo pani źle nabiła i nie chciało jej się zrobić zwrotu Dowiedziałam się, że złożyli zamówienie na więcej nowości

Z nudów postanowiłam zajśc do Hebe, ale tam nowości brak. Straszy półpusta szafa
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora