Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-14, 09:41   #2113
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Heloł dziś już miałam lepszą noc,lejducha obudziła sie tylko raz zostawiam ją teraz samą po tygodniu siedzenia z nią non stop i okropnie wyje i jeczy jak wychodzę na pewno cała klatka ją słyszy... nie robiła tak wczesniej a teraz sie przyzwyczaiła ze jestem i jak wychodze to jest panika i totalna masakra a siostra mówi ze jak wchodzi do domu to tak jeczy jakby ją zarzynali


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kochane blondaski ja juz jestem w domciu
nadal zle sie czuje, piecze jak sikam i mam mdlosci ale na usg wyszlo czysto- resztki do wysiusiania wiec do domu...
teraz odpoczywam. potem was ponadrabiam. buziaki!
biedna bunny dużo zdrówka życze

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
tak, mi wet mówiła, że 5 dni po drugim szczepieniu można już wychodzić
Lajla ma 12 tygodni, a na spacerki chodzimy od niecałego tygodnia

wiesz Kotka, to nie chodzi o to, że się nie nauczy siusiać na dworze, bo nauczy się, spokojnie, ale o socjalizację, żeby miała kontakt z innymi psiakami, z innymi ludźmi, żeby nie bała się samochodów itp.
ale nie ma też co ryzykować, zaszczep małą i zobacz co wet Ci powie,
ale obawiam się, że raczej powie, abyś zaczekała (szczeniak po pierwszym szczepieniu jest najbardziej narażony na jakieś wirusy/infekcje właśnie przez osłabiony organizm)
moja ma 4m-c , to twója młodziutka bardzo i wszystko w swoim czasie zrobione....a ja musze z nią wychodzć bo już nie daje rady z tymi szczochami w domu... masakra jak dla mnie
kurde ale teraz troche sie boje jak mówisz ze to jednak ryzyko

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja to w ogóle nie rozumiem... w Polsce jesteśmy, więc te wszystkie składy powinny być napisane po POLSKU!
wtedy jajko nazywałoby się JAJKO i koniec poszukiwań
masz 100% racje

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To taki kultowy zapach wlasnie
Ze mam 20% - do Sephory zakupilam sobie buteleczke bo je uwielbiam. I zawsze jak sie psikne zastanawiam sie ile osób wkurze
Bo wystarczy kropelka i czuć je mega intensywnie.
ciekawa jestem tego zapachu
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora