Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-24, 20:13   #4557
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez phero_nike Pokaż wiadomość
Możesz polecić jakieś konkretne?
Niestety jeszcze nie przetestowałam wszystkich, więc póki co mogę wypowiedzieć się tylko o niektórych Krem tonujący SVR ma całkiem mocne krycie jak na "krem tonujący", lubię taką kremową, gęstą konsystencję, ma filtr 50, jest w jednym kolorze i raczej dla jasnych karnacji. Całkiem niezły, ale podkreśla skórki.

Dzisiaj wypróbowałam sobie bazę MACa SPF 50 i jestem bardzo zadowolona Nic się nie świeci, makijaż ładnie się trzyma (po całym dniu i po siłowni ). Jeszcze są bazy kolorujące z MACa (pewnie coś a la krem tonujący) w 3 kolorach z filtrem SPF30, też mam ochotę je wypróbować

Oprócz tego do wypróbowania widziałam jeszcze La Roche Posay fluid SPF 50 (tylko w jednym kolorze, ale opalony raczej, ciemny, dlatego nie próbowałam nawet) oraz krem tonujący SPF 50 - ten był całkiem jasny, ale niestety nie mieli próbki. Poza tym podkład Vichy Dermablend ma SPF 50, jeszcze go nie próbowałam, ale wydaje mi się, że mocno kryje.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;34301495].
Solciu, odszukałam ten filmik: tutaj
(...)[/QUOTE]
Dzięki!
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora