Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-21, 18:13   #3493
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Wróciłam. Jestem zachwycona. Nie nudziłam się ani przez chwilę. Coś wspanialego
Wiedziałam
A pazurki bombowe
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Hahha masz jakieś zdjęcia?
Niestety nie mam :<
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

Chyba też zaraz malnę a miętowo
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3876482 3]

W weekend nosiłam Alice. Niestety długo się nie ostał, bo wsiadając do samochodu klamka mi się wysunęła z łapki i lakier odprysnął z 4 paznokci... razem z wierzchnią ich warstwą... Spiłowałam jakieś dwa czy trzy mm, na szczęście rozwarstwienie nie poszło dalej.

Zdjęcia słabe, bo robione na szybko między malowaniem a wyjściem. Tam na wskazującym i środkowym tak mi dziwnie INM ściągnął lakier z końcówki...


I kupiłam w piątek lakier sama nie wiedząc czy kupuję do Boxa czy dla siebie. Jeszcze się waham... Nie dlatego, że chciałabym sobie zostawić, bo jak coś to nie problem kupić drugi taki sam Ale nie wiem czy się spodoba... Jak każdy z resztą, który wybieram... Ja wiem, wiem, chodzi o zabawę ale rozumiecie... [/QUOTE]
Au.. :< Ale lakier śliczny

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Póki nie wzięlam się za stopy, wstawiam kota na dziś Załącznik 5074790
Jako bonus moja ręka, na dowód odpowiedniej dlugości pazurów Załącznik 5074788
Przeraża mnie ten kiciuś :O
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora