Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-15, 14:21   #1822
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
a tony moly gdzie ma jajko? ja nie widze, przeraza mnie ta dluuuga lista
Jest trochę za połową (Egg Yolk Extract) skład ma długi ale w tym jest dużo ekstraktów i zaczynają się od początku: ( to co znam i zanlazłam a dobre zaznaczyłam)
Water, Butylene Glycol, Bentonite, Zea Mays (Corn) Starch, Glycerin, Kaolin, Alcohol Denat, PVP, Acrylates Copolymer, Sodium Hyaluronate, Titanium Dioxide, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Xanthan Gum, Potassium Alginate, Cellulose Gum, Lecithin, Creatine, TEA-Cocoyl Glutamate, Ceramide 3, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglutamic Acid, Saccharide Isomerate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Lysine, Histidine, Arginine, Threonine, Valine, Tryptophan, Retinol, Ascorbic Acid, Methionine, Isoleucine, Leucine, Phenylalanine, Collagen, Biotin, Polysorbate 20, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate, Copper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Pentapeptide-4, Panthenol, Niacinamide, Sea Water, Alcohol, Tocopheryl Acetate, Glycine Soja (Soybean) sprout Extract, Magnolia Kobus Bark Extract, Camellia Japonica Flower Extract, Egg Yolk Extract, Propylene Glycol, Arctium Lappa Root Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Humulus Lupulus (Hops) Extract, Hypericum Perforatum Flower/Leaf/Stem Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Saponaria Officinalis Leaf/Root Extract, Triclosan, Triethanolamine, Disodium EDTA, Chlorphenesin, Methylparaben, Phenoxyethanol, Fragrance, CI 77491, CI 77492.
amirose jest offline Zgłoś do moderatora