Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-18, 21:15   #1262
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to się obłowiłaś
ja czekam na iherba, coś dojść nie może
i dzisiaj zrobiłam zamówienie na zdrowych kosmetykach - upłynniłam wygrany bon rabatowy
chciałam złozyć jeszcze jedno zamówienie naiherbie, ale nie maja sprayu, który muszę miec koniecznie przez Effcię
no i czekamy na dr. organica
oby dotarł w całości, bez żadnych perypetii po drodze!
też się przymierzałam do iherba, ale ani andalou ani innersense nie ma więc tymczasowo odpuściłam
bardzo dziękuję za próbeczkę deo z maurelli bo to naprawdę fajny bajer pod pachy
[QUOTE=beeets;45215715] piękne zakupy
która to?
QUOTE]
dzieciowa, była za pół ceny, o taka http://www.matique.pl/pl/madara-ecob...zieci_921.html
ma w składzie olej śliwkowy, który pięknie pachnie marcepanem, mam nadzieję, że będzie dominował nad innymi zapachami

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
krem pod oczy z avocado martiny g., żel ujędrniający pod oczy green people, dużo próbek martiny g., spray na plamy, płyn do higieny intymnej organ(y)c.
i kto tu się obłowił i to jeszcze częściowo za friko

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Dobre są kremy żele z kasztanowcem lub arniką.

Ja polecałam taki ukraiński (nie ruski) krem ze ślimaka marki na literę V, ale zabijcie mnie nie pamiętam już Był naturalny, świetny skład miał i działał. Na poważniejszy ból i stany zapalne rewelacyjny jest Fastum gel, ale on na receptę, jednak każdy lekarz taki rodzinny bez problemu powinien przepisać Tylko, że jego nie wolno długo stosować (ma w składzie ketoprofen), ma też chyba tańsze odpowiedniki, po prostu ketonal w żelu na skórę.

Zawsze coś chłodzącego wcieram np z tea tree i kojącego na opuchliznę, ale przy tym muszę poleżeć z nogami uniesionymi powyżej poziomu głowy np opieram stopy o zagłówek kanapy, a głowa mi bez poduszki leży i wtedy po 15 minutach jak ręką odjął. To jednak nie leczy problemu, nie uchroni od żylaków, może być słabe krążenie. Przeciw żylakom jadłam rutinoscorbin, rutinacee i coś tam jeszcze stricte na wzmocnienie naczyń. Ponoć jednak zmiana stylu życia wskazana, żeby krew miała ciągły przepływ, częsta zmiana pozycji, nie tylko stojąca, ale co 30 minut trzeba posiedzieć, albo poleżeć na zmianę. To każdy lekarz powie oprócz badania i wypisania leków.
jeśli chodzi o arnikę to dostałam ostatnio od skarbca taką próbkę
http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Zel-k...rniki-BIO/3566
powinien też się nadać do nóg

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mam zamówienie z Maurelii I tak... szampon jutro przetestuję, ale ładnie pachnie, tak świeżo. Mydło do włosów musi poczekać na kolejne mycie w piątek. Mydelniczka mi się nie podoba Zobaczę jak będzie się sprawdzać na dniach, ale najpewniej wrócę do ceramicznej z LF. Balsam regenerujący zaraz będzie testowany, tylko się wykąpię No i najważniejsze - perfumki. TŻ-towi no I męski się podoba Mnie damskie no II... niestety bardzo średnio No I jest dużo lepsze. Może po jakimś czasie się rozwinie, poczekamy. Ale beeets, miałaś rację, no I robi szał - dzisiaj moja ciocia (ta, co Ci pisałam, że balsam dla niej biorę, jutro dostanie właśnie) już złożyła u mnie zamówienie na nie Także najwyraźniej olejek z róży za 15 zł będzie mój Do kiedy jest ta promocja, wiesz może?
Wąchałyśmy w Rossie ten zapach Rihanny i no I znacznie bardziej nam się podoba. Jest podobny, ale Rihanna za słodka.
czekamy na fotkę
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora