Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-20, 23:02   #386
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez anne28 Pokaż wiadomość
Angie - dziekuje za polecenie strony mazidla, przyszla mi paczuszka ze skrobia, zamowilam tez spiruline i dostalam kilka probek.
powiem szczerze ze jestem troche confused jezeli chodzi o te parsolowe i bezparsolowe filtry, bo praktycznie wszystkie podklady zawieraja titanium dioxide lub talk. chyba latwiej jest uzywac avene +50 i kazdy podklad niz odwrotnie: kremy z filtrem i na to podklady bez tych skladnikow...
Anne28 ,dokładnie ! Ja tez wyszłam z tego załozenia i uzywam Avene mleczko 50+ ,wchlania się znakomicie ,na to moj ulubiony podkład Lasting Performance MF,potem skrobia i odrobina pudru brązującego ,którym wyrównuję roznicę pomiędzy "odwłokiem" a twarzą.Ten pierwszy traktuje róznymi balsami brązującymi,które dają mi efekt nadmorskiej opalenizny.
Wiesz co,spróbuj tez bloker Klorane 50+ dla dzieci,to nowość tegoroczna,jest bezparsolowy i podobno wchłania się do matu i nie trudno nałozyć te 2 ml.

agabi,dla mnie no norma,ze na plazy leze pod parasolem w duuzym kapeluszu i buzce prawie białej od grubej warstwy najwyzszego blokera i wiesz co? Mam to gdzieś (i zawsze miałam) co ludzie o mnie myślą,to moja sprawa i moja twarz, zresztą nie sądzę ,zeby to wyglądało źle.Od zawsze po plazach paraduje się w fajowych kapeluszach.
Ostatnio posunęłam się nawt do tego ,ze wyruszyłam w bardzo słoneczny dzień na spacer z parasolką
A wiecie co mi daje sporą satysfakcję? Jak poznaję nowych ludzi-przypuśćmy 10,no moze 15 lat młodszych ode mnie i zdradzam im mój wiek -ten "szok" w ich oczach- BEZCENNY ! Dlatego będę się chronić przed słońcem i dbać o to co dała mi natura.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora