Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-28, 23:28   #877
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Ale się wkurzyłam na Douglasa Poradźcie Dziewczyny, co tu zrobić, na co się powołać.


Przy jednym z ostatnich zamówień wykorzystałam kupon za 10tys punktów Payback - 100zł i kupon 45zł za zakupy powyżej 350. Wszystko bez problemu weszło, wcześniej zresztą Dziewczyny z wątku pisały, że też łączyły kody.

Zamówiłam od dawna wyczekiwane rzeczy, w tym MAC, Tom Ford i Bobbi Brown, które były dostępne po jednej sztuce.

Zapłaciłam, czekam TYDZIEŃ, status zamówienia cały czas "w trakcie opracowywania". I bach, dostaję dziś takiego maila:


Szanowna Pani,
Z przykrością informujemy, ze Pani zamówienie nie może zostać zrealizowane z powodu połączenia 2 kodów Payback – rabaty w naszym sklepie internetowym niestety nie łączą się.
W związku z zaistniałą sytuacją przesyłamy 2 kody rabatowe na kolejne zakupy na douglas.pl:
(tu kody)
Rabaty nie obowiązują na zakup produktów marki: Mac, Bobbi Brown, Sensai, Phillips oraz kategorii SALE.







Od kiedy rabat Payback nie obowiązuje na powyższe marki? Co to w ogóle ma być, że wchodzą mi k0dy bez problemu, zawieram z nimi umowę - sprzedaż, a oni się po czasie z niej wycofują, tłumacząc się niemożnością łączenia kodów i zakupów produktów z tych marek - no jakoś się dało i nie było takiej informacji w momencie, kiedy dokonywałam zakupu. Oczywiście owe rzeczy, na których mi tak zależało, zniknęły ze strony (w tym szminka Toma Forda Adriano, nie mam też pieniędzy zwrotnych na koncie. Kuponik za 45zł oczywiście ważny jeszcze tylko kilka dni i przy zakupach za 350zł, co to za łaska, że wygenerowali mi nowy indywidualny kod, jak jest ogólnodostępny. No masakra, tak pilnie potrzebowałam dwóch rzeczy z tego zamówienia, których już nawet nie mam jak kupić...

Nie zostawię tego tak, tylko zastanawiam się, co im napisać? Zaraz przyjdą do mnie bony na 40zł i co, na MACa i BB też nie będzie można ich zużyć?
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2015-05-28 o 23:30
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora