Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki APC
Wątek: Kosmetyki APC
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-06, 18:18   #1147
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez anciaahk
Czy te kulki nr 1 faktycznie nadają się tylko jako róż? Bo zastanwiam się nad doborem koloru pudru do twarzy. Chyba nasza Aga pisała tutaj właśnie o tych kulkach 0 - że są piękne i 1 - że nadają się tylko jako róż... Jakie są wasz opinie?
Mam pewne obawy czy te kulki 0 nie będą powodowały 'świecenia się' twarzy...
Pomóżcie
Kuli z nazwy są rozświetlające. Same w sobie nie powodują świecenia twarzy, ale jeśli masz tłustą cerę to może się tak zdarzyć. Co do koloru kulek dla Ciebie- zalezy jaką masz karnację, eśli jesteś "różowym bledziochem" to raczej nr 1 tylko jako róż. Ale za to nr 0 będzie idealny. Jeśli odcień skóry masz cieplejszy to pewnie będą dobre jako puder te nr1. Dolly (o ile mnie pamięć nie myli) używa na dzień kulek nr 3- oliwkowych, pisała gdzaieś w tym watku o tym i fotka też chyba jest. Ja mam karnację jasną, ale żóltawą i kulki 0 są za chłodne dlatego wyjęłam kolor zielony i fioletowy i teraz rozświetlenie jest dużo subtelniejsze i w sam raz. Nie mogę niestety rozświetlać całych policzków, gdyż mam rozszerzone pory i jak cera zaczyna się świecić po kilku godzinach to drobinki tak odbijają światło że pory wydają się jeszcze większe. I jak juz pisałam, zamierzam dokupić sobie kulki beżowe i wtedy stosować jako róż Jeśli mogę jeszcze pomóc- to pytaj
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując