Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne LilyLolo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-31, 19:25   #843
Phoenix2
Raczkowanie
 
Avatar Phoenix2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 139
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Hej

Stosuje minerały już dość długo, cały czas jestem wierna Lucy ale chciałam teraz wypróbować jakieś nowe firmy. Na początku testowałam EDM ale totalnie na mnie nie leżały te minerały, z Lucy nie mam 100% dobrze dobranego podkładu więc będę teraz próbowała mieszać. Naszło mnie by spróbować Lily Lolo ale nie wiem w jakie kolory mogłabym celować i dlatego chciałam Was prosić o pomoc
W tym poście są moje zdjęcia bez makijażu robione na dworze i w domu w słoneczny dzień : https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3629 . Szyję mam chyba taką neutralno-żółtawą a twarz bardziej różową więc skłaniam się ku żółciom tylko mam wrażenie, że troszkę niezdrowo w nich wyglądam
Jeżeli mogłybyście troszkę pomóc to byłabym wdzięczna

Moge polecic kolor podkladu Popcorn, ale gwarantuje, ze nawet przy zoltawym odcieniu skory szyi kolor ten na twarzy bedzie znacznie sie odcinal takze obowiazkowo na szyje nalezy naniesc odrobine podkladu. Wydaje mi sie, ze jestes tak jak ja typowym latem, jesli chodzi o typy urodowe.
Na mojej skorze Popcorn wyglada ladnie, delikatnie przyciemna cere, ale nie jest to jakas nachalna zolc czy pomarancz, cos moze jak delikatna opalenizna, jako bronzera uzywam Popsicle, ale nakladam go tylko na kosci policzkowe lub konturuje twarz, wtedy uzyskuje cieplejszy odcien cery, tak bardzo pozadany u mnie kiedy nadchodzi jesienno-zimowa pora, chociaz cieple barwy u lata nie dominuja jednak czasami potrzebuje slonca na mojej twarzy.
Jedna z dziewczyn pare postow wyzej doradzala mi kolor podkladu do cery Barley Buff, ale jeszcze nie mialam okazji go zakupic i przetestowac.
Poki co zakupilam mineraly innej firmy tj Earthnicity i np podklad Porcelain jest strzalem w dziesiatke, posiadam jeszcze Natural Light, ktory przetestuje jutro bom ciekawa czy tak samo idelanie dopasuje sie do mojej cery jak Porcelain, ktory choc nazwa wskazuje, wcale bardzo jasnym odcieniem nie jest a daje niezwykle naturalny efekt jakby tego podkladu nie bylo na mojej twarzy. Dla mnie to ogromny plus.
Phoenix2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując