Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-14, 07:53   #4111
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Co mam z tymi szkaradami zrobić? Korci mnie powrót do kwadratów. Pomalowane do piłowania, więc nie zwracajacie na to uwagi
Wróć
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Ładne te palety, ale nie w moim guście zupełnie, wolę jakieś półtony, duochromy i inne cuda, niż takie zdecydowane kolory, a w samych beżach też się średnio czuję
Ja wole czyste. A i w brozo beżach też mi dobrze. Ale nie rozmytych. W rozmytych barwach ja jestem rozmyta.

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Zrobilam nowe zakupy

1. trzy pędzelki do paznokci żelowych. Taniocha - 6zł. Kupiłam, bo mam nadzieję, że będą się nadawały jako korektor do czyszczenia skórek i nadawania kształtu brzegowi lakieru przy skorkach. No zobaczymy co z tego wyjdzie... Pokazuję w załączniku

2. OPI

3. czysty aceton do czyszczenia skórek itp.

4. penseta - w załączniku. Nie wiem po co ja kupiłam po prostu pomyślałam, że może się przydać


Chyba mam za dużo kasy, której nie mam...
Pędzelki fajne. Gdzie i ile?

Ten OPI to jak mój GR wygląda....

Precyzyjna penseta to skarb.


Zła... Podziel się entuzjazmem.... Twojego to dla 3 osób by wystarczyło.
Jak to sie dzieje, ze masz go teraz więcej niz latem?
Działasz jak generator czy jak?

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Wiecie co... policzyłam lakiery na liście którą zrobiłam do boxa... 312 ale przecież dopiero co było 250... one się rozmnażają za moimi plecami - na pewno!!
A karmią sie zawartościa portfela... Skubane
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora