Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-14, 13:38   #4129
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
No przecież wiesz,, że jest bardzo fajny. Inaczej bys się nie połasiła. Znam Cię


Niech Ci będzie. Dostaniesz wszystko, ale po mojej śmierci.


W zamian zamówisz mi marmurowy pomnik w ksztalcie Natalii (lustro tez ma być i to krysztalowe )
No oczywiście, że fajny. Po mamusi
A tak z ciekawości... Bo jakoś mi to umknęło... Jak ma na imię

Dziękuję
Ale nie śpiesz się! Poczekam

Dopsz. Ale też się nie śpiesz

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Czy aby na pewno?
Magia ostatniej sztuki
Weź się, cooo.
Niczego już nie kupuję. Dopiero po NailBoxie

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3812760 0]Słodycze woli z czekoladą Hm... a jakby tak... żelki w czekoladzie? [/QUOTE]
Nieee. Żeli są tak doskonałe, że grzechem byłoby psucie ich jakimkolwiek dodatkiem. nawet czekoladą!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Według różnych testów psychologicznych, które są często wykonywane w ramach różnych szkoleń u mnie w pracy, określa mnie kolor żółty - towarzyskość, przyjacielskość, imprezowość, koleżeństwo itp.


Mój syn też sobie to łyka, bo narzekał na obnizenie nastroju i problemy z koncentracją.
Kiedyś dzięki siostrze zrobiłam sobie taki test. pojechałam z nią na 2 dniowe szkolenie, bo miała akurat w Sopocie, więc się zabrałam żeby sobie na morze popatrzeć
Tak jak pisałaś- pełne testy są ściśle tajne i tylko i wyłacznie przeprowadza się je wewnątrz firmy Ale, że dobrze się dogaduję z siostry szefową, to załapałam się na tą szybszą i trochę uboższą wersję. Wyszło mi, że jestem żółta, żółta, żółta z domieszką czerwonego


Już ja mu nastrój poprawię i zdekoncentruję go jeszcze bardziej
Żarcik! Jako przyszła teściowa- nie czytaj tego


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Przedwczoraj np wyłam półtorej godziny, bo się okazało, ze nie bardzo mogę skoczyć na jogę, bo chleb w piecu trzeba przypilnować.... Ja wiem, że to idiotyczne, i dziś jak jest trochę słońca i mam się lepiej, idiotyczne tym bardziej. Ale wtedy, w takich słabszych chwilach, rozsądek idzie w łeb i mały drobiazg potrafi urosnać do skali końca świata.

Ale chyba każda kobieta ma słabsze chwile. Hormony, większa wrażliwość... Czasem przychodzą takie chwile, że rozklejamy się bez powodu. Zniżka formy, mały dołek i wszystkie przeciwności się kumulują i rozrastają do niebotycznych rozmiarów :/ Wystarczy iskra, żeby się rozkleić... Ale później wszystko wraca do normy i świat znowu jest piękny
Ja jakieś 3 miesiące temu byłam tak rozregulowana, że poryczałam się na reklamie... Nutelli Bez kitu powyłam chyba ze 20 minut i jak ręką odjął. Mogłabym wszystkich na rękach nosić, tak mi humor dopisywał

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Dobra, po małych przeróbkach powstało... 'coś'
No palce poucinam! Albo całe rynce! Weź wyrzuć wszystkie pilniczki z domu i czekaj aż pazury podrosną i wracaj do kwadratów!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dzisiaj znowu wyprawa do weta, chyba już się nie da mojego piesa uratować...


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
złapałam doła..
Eeejjj, co jest?
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora