Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-25, 19:31   #3632
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Jak ja sie ciesze, ze znalazlam te watek

Szamponow naturalnych uzywam od pol roku i jestem nimi zachwycona. Zwlaszcza Natura Siberica. Jakos nie podeszly mi ziolowe szampony Babuszki Agafii.
Z pielegnacji twarzy: Baikal Herbals - serum do cery tlustej - jest calkiem niezle. Oraz krem do cery tlustej z Natura Siberica - obawiam sie tylko ze mogl mnie zapchac. Na razie odstawilam i czekam na efekty. Jesli skora sie nie oczysci to znaczy ze zapycha mnie cos innego.

Od kilku dni uzywam toniku i mleczka Lavera i jestem z nich bardzo sadowolona.

Zaraz przerzucam sie na poczatek i czytam watek w calosci
witamy nowa kolezanke pamietaj, ze wchodzisz tu na wlasna odpowiedzialnosc kuszenie i brak silnej woli jesli chodzi o odwyk zakupow sa tu na porzadku dziennym
koniecznie pochwal sie swoim naturalnym zbiorem

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Właśnie dziś do mnie dotarła paczka a raczej paka- wielka jak telewizor Wszystko dokładnie zabezpieczone styropianem Ten z papaja zamówiłam, mam nadzieję, ze to to o czym mówisz. Ale chyba otworzę dziś porzeczkowy Ja tam żeli nie oszczędzam, choćby był nie wiadomo jak gęsty zawsze tyle samo nakladam na rękę.W ogóle to lubię wielką pianę
koniecznie wstaw zdjecia nowych nabytkow
tez mi sie zele pod prysznic pokonczyly i to jak na zlosc moj ulubiony hipo z pat&rub
Melduje dzis wizyte w tkmaxx dla zainteresowanych kosmetykami Declare byly dwa kremy : multiforce i przeciwzmarszczkowy po 79,99 zl, troche neobio i dr scheller na wyprzedazy.
W rossmanie pojawily sie nowe chusteczki nawilzane babydream z olejami maja bardzo ladny sklad

Krem na cellulit z pat&rub chyba cos dziala skora gladsza sie zrobila i jakas taka jedrniejsza
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora