Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-25, 21:00   #3636
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Jako pierwszy używałam rycynowy - wysyp babyhair po miesiącu i w końcu zlikwidowałam moje zakola! A na końcówki kokosowy.
A potem zaczęłam stosować mieszanki.
Zaczęłam od Khadi - porażka! Nie dość że capił i śmierdziała mi cała pościel to jeszcze nic nie dał.

Potem był Dabur Vatika - cudowny. babyhair nad czołem, włosy szybciej rosły i były bardzo dobrze odżywione.
Teraz mam sese ale mi nie pasuje. Po pierwsze nieładnie pachnie a po drugie nie widzę po niej żadnych efektów.

Już mam zamówioną Oilmedika - za trzy tygodnie dorwę się do niej i będę testować.

Rozglądam się teraz po wątku w poszukiwaniu kremu do cery tłustej i czegoś z efektem antystarzeniowym na noc. Ale chyba skończy się na kolejnym zamówieniu z biochemii urody
ja sesę uwielbiam

spójrz na alverde fluid z glinką i mój ukochany sylveco lekki brzozowy i botox naturado.
ja na noc używam balsam piękności herbfarmacy i jestem bardzo zadowolona na odświeżenie cery dobrze robi serum NuFountain.

a co do BU - kocham ich zestawy do toników hydrolat z pszenicy, czarnej porzeczki, oliwkowy i do tego zestawik do toniku - to jest to!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora