Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-26, 12:32   #3643
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Jest sypka, konsystencja na pierwszy rzut oka ok, nie mam pojęcia o co chodzi z ta glinką
Może jakoś do włosów się nada, szkoda mi wyrzucać bo to aż 200 g.


Mój aparat zastrajkował więc żadnych fot nie będzie
Też się trochę zawiodłam zapachem porzeczkowego, taki sztuczny bardzo ale nie płaczę bo jeszcze 3 inne stoją w kolejce
Kupiłam żele: porzeczkowy, z papaja i jedwabiem, mięta- bergamotka, wanilia- mandarynka, Żel peelingujacy kwiat lotosu kokos, cytryna rozmaryn, mydło w płynie z mango. I jeszcze masło do ciała miodowy melon i olejek z dzika różą
W paczce było jeszcze kilka nie eko kosmetyków, które zamówiła moja mama.



U mnie w tkmaxx wszystkie kosmetyki są tak poniszczone że w ogóle ich nie oglądam
A jak tam derma roller, używalaś już? Podobno tez super na cellulit i rozstępy działa.
to poszalalas z tymi kosmetykami koniecznie daj znac jak zel mandarynka - wanilia sie sprawuje bo ja mianiaczka wanilii jestem
derma roller uzywalam 3 razy na twarz, ostatnio po kwasach i chyba troche za bardzo poszalalam przez dwa dni mialam skore tak napieta jakby mi lifting zrobili i z kazdej strony po 2 cm skory wycieli A na 3 dzien jak mi sie skora zaczela luszczyc to wygladalam jak popekana ziemia egipskaJa k na razie nie widze zbyt duzej poprawy jesli chodzi o np rozszerzone pory ( ale tez nie prowadze zandej dokumentacji zdjeciowej ). A Ty po ilu zabiegach widzialas jakies widoczne zmiany jesli chodzi o stan i wyglad cery??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora