Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-30, 13:17   #1022
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Z tym macaniem to zawsze tak jest Ale jest też jedno ale - w nie wszystkich Rosskach są tak naprawdę dostępne testery i to jest główny problem. Bo być powinny, nawet już nieco przestarzałe, żeby chociaż kolor zbadać A miejsca na testery mają, tylko wiecznie puste Bo jakby po jednym kosmetyku otworzono, to by im korona z głowy nie spadła. Ale to wina złych szefów poszczególnych sklepów, którzy po prostu żydzą (głupie słowo ) nawet na otworzeniu 1 produktu, albo wina pracowników, którzy sobie testery zabierają do domów, dają koleżankom lub nie umieją pilnować klientów, którzy kradną

Na kilka sklepów w których byłam ostatnio tylko jeden miał tester każdego produktu. Więc z jednej strony się nie dziwię, a z drugiej - nawet jak ja potestuję coś i też będę tą macającą babą to macam tylko to co naprawdę bym chciała kupić (a nie jak leci) i jak ostatecznie się zdecyduję to biorę ten wymacany przeze mnie produkt. I zawsze w pierwszej kolejności szukam/pytam o testery, a wcześniej robię research w necie. Np. dzisiaj byłam w Rossku najbliżej mojego miejsca pracy i zero testerów, no normalnie ZERO, ZERO PRZEPADZISTE I jak choćby taka babcia chcąca sobie kupić podkład, taka która nie ma neta ma go sobie dobrać? Zostaje jej tylko macanie Jeszcze inną sprawą jest podejście pracowników, większość z nich pracuje tam chyba za karę, nic nie wie o produktach, niektórzy nawet nie wiedzą co gdzie leży i gdzie szukać Na szczęście przy wyborze tuszy natrafiłam dzisiaj na naprawdę obeznaną panią, która potrafiła mi doradzić, bo inaczej to bym tam pewnie stała z 2 godziny i zapewne wybrałabym coś kompletnie mi niepasującego
Fakt, u mnie też w każdym Rossie brak testerów
Zgadzam się, co do osób pracujących "za karę" - koszmar ja mam takie szczęście, że przeważnie trafiam na obrażone na cały świat paniusie choć nie jestem problemowym klientem, nigdy nie proszę o poradę, nie marudzę, itp. - to zawsze te sfochowane miny doprowadzają mnie do szału wiem, że praca w sklepie nie jest usłana różami, ale takie podejście nie umila zakupów czekam, aż pojawią się kasy samoobsługowe w drogeriach, czy np. w D i S taki automat mógłby też dawać określoną liczbę próbek ale byłoby super mam nadzieję, że dożyję takich czasów

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Powodzenia! Podobne tegoroczne mają być łatwiejsze niż w zeszłym roku. Zeszłoroczne wyśrubowali, żeby w tym roku wykazać "skuteczność reformy edukacji oświatowej".
ciekawy patent
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora