Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-09, 07:47   #2280
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Spodobała mi się CH 212 VIP Rose i Givenchy Ange ou demon Le secret - w grudniu nie podobał mi się ten zapach, a teraz jest miłość
Tez mi sie spodobal ten zapach, moze to nie milosc, ale bardzo sie ciesze z miniaturki [emoji4]

7 rano a ja juz wyspana. Nie sadzilam, ze uda mi sie tak przyzwyczaic do wstawania rano [emoji4]

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

A co do toniku z Norela. Ja kupilam za poleceniem Never i kilku innych osob tonik oraz zel, ale wzielam do tego krem Anti-Age i zawsze smaruje sie nim po kwasach, bo swietnie nawilza. Nie mam ani jednej suchej skorki a skore mam wrazliwa i dodam jeszcze, ze zelu i toniku uzywam codziennie wieczorem. Mialam przez jakis tydzien problem z syfami, ale to na pewno nie byla wina Noreli. Takze u mnie sie sprawdza to polaczenie, ale musze wlasnie pamietac o kremie na noc i na dzien 😊

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Nie no wiecie co? Juz prawie 9 a tu zadnego posta po moim?
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora