Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zenkowe pokusy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-18, 16:19   #1773
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No niestety, i mnie się to zdarzyło. Okradziono moją kartę kredytową. Tylko na kilkadziesiąt zł, bo limit mam mały na karcie i prawie już był w całości zrealizowany więc tylko dlatego tylko tyle. Było kilkadziesiąt prób tylko wczoraj - z USA ale większość z UK. Nie wiem gdzie mogli przechwycić moje dane...ostatnio używałam karty na feelunique i na uk.spacenk.com.
Musiałam zastrzec tę kartę, masakra Co za .uje rzucają się na kasę "zwykłych" ludzi. Szmaciarze Dobrze, że swego czasu wpadłam na to, żeby pod kartę z dużym limitem, podpiąć inną, bezpieczniejszą ze znacznie mniejszą kwotą miesięcznych wypłat.
sine.ira wspolczuje - mnie tez probowano okrasc i ja pamietam ze wczesniej robilam zakupy na feelunique ale wtedy nie bylo paypala albo ewentualnie z Lusha ale to byl juz bardzo dawno temu.
Pisalam do feelunique - ale oczywiscie oni to maja gleboko gdzies.. bardzo im przykro oczywiscie , niedlugo mial byc Paypal i tyle.zenada.
okazalo sie ze wczesniej miesiac przed proba kradziezy mialam probe w postaci sciagniecia z konta 1 dolara - podobnoz zlodzieje sprawdzaja w ten sposob czy warto. no tu sie zawiedli ja wtedy miala ogołocona karte, ale chcieli mnie okrasc na 1000 i 500 funtow pozniej.

Bank sam do mnie zadzwonil i zablokowal karte i jak juz ja splace to chyba zrezygnuje z jje posiadania.
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2012-04-18 o 16:24
ranka jest offline Zgłoś do moderatora