Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieudany Makijaż Permanentny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-29, 20:33   #223
antosia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
GG do antosia28
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Na pewno nie jestem zainteresowana jakimś anonimowym wpisem z forum bez żartów. I jeśli pani uważa że nie da się osiągnąć naturalnego efektu to już bym do pani nie przyszła bo mam koleżanki którym akurat taki naturalny efekt wyszedł więc jest to możliwe. Rozjaśnić się nie da i to potwierdziło kilkanaście pań które są profesjonalistkami w tym w salonie Sharley. Można to zrobić tylko laserem to wszystko. Doradza pani źle i jest pani kolejną osobą która oszukuje bo nie wspomina pani że zakrycie korektorem może spowodować że i tak ciemny barwnik wyjdzie poza tym nie będzie już to do usunięcia laserem. jakbym chciałam rozmawiać z kolejną kosmetyczką to bym poszła do innego salonu a nie pisałam na forum. Tutaj mam ochotę zamienić słowo z innymi dziewczynami - klientkami a nie z panią gdzie bezczelnie reklamuje pani swoje usługi. To nie jest miejsce na reklamę pani salonu, tym bardziej że wprowadza pani w błąd. Co do większości kosmetyczek to po prostu kłamiecie w żywe oczy zachęcacie i krytykujecie jedna drugą a później wychodzi jedno wielkie nic.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Aha i większość kosmetyczek pokazuje zdjęcia prac gdzie brwi wyglądają 100 proc naturalnie, czyli kłamią ? Bez żartów makijaż ma właśnie za zadanie wyglądać mega naturalnie i o to w makijażu chodzi a nie o to że coś tam z bliska będzie widać. Chyba pani nie widziała pięknie wykonanego makijażu bo sama pani nie ma o tym pojęcia. Co do mojego makijażu poczekam aż zejdzie samo, nie mam już zaufania do w większości niewykwalifikowanych kosmetyczek dla których liczy się zawsze ilość nie jakość i wciskają kit jaki się tylko da aby klientka przyszła i zapłaciła.
Wspólczuję Pani. W ogóle Pani chyba nie przeczytała mojej wypowiedzi. Nie napisałam nic o używaniu korektora skąd się to Pani wzięło? Skoro usuwam laserem i chemią to po jaki grzyb mialabym męczyć się i klientkę korektorami. jakaś logika? właśnie przez to ze napisałam anonimowo nie jest moja wypowiedź żadną formą reklamy. Nie ma w niej ani nazwy salonu ani moich danych. Zanim znienawidzi Pani wzystkie kosmetyczki na świecie bo miała Pani pecha to proszę się zastanowić nad osądami i pochopnymi wnioskami. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez paulcia13011993 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie decydujcie się usuwać same makijaż permanentny bo wyjdzie to jeszcze gorsze. Usuwanie samemu makijażu perm. igłą no proszę ... zostaną blizny albo rany co gorsza. Ja zdecydowałam się na usuwanie laserem. Idę na konsultację w sobotę do studia tatuażu i mam zamiar się tego pozbyć,też mam małe dziecko i męczę się już pół roku z moim nieudanym makijażem brwi ale zamierzam to zmienić bo nie mam już siły użalać się nad swoimi brwiami.
po to wymyslili laser żeby nie trzeba tego bylo dłubać jak w epoce kamienia łupanego. Wyłuszczanie na sucho...no ludzie a co ze skórą ile ona wytrzyma bez zrobienia blizny o tym nikt nie mysli? Ale widać niektórzy wolą takie doradztwo...Laser jest bezpieczny, o ile ktoś ma doświadczenie zacznie od mniejszej mocy wtedy brewki ladnie się rozjaśnią i żadnych blizn nie będzie.
__________________
Antonina
antosia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując