Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-09, 18:37   #660
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Na stronie 6 są moje fotki z tym kolorkiem,ale najpierw był skandynawski jako podkład a na to 522.Tyle ze fotki są pokazane po miesiącu i już z odrostem,ale farbka fajnie się trzyma i nie wypłukuje się i tym bardziej nie żołnie jak to miało miejsce z lorealami i garnierami w moim przypadku.

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Dziewczyny chce wyprobowac natural&yesy 522 na pisemku odrostu czy weźmie mi moje naturalne ciemny blond na jaśniutki.Czy możecie mi doradzić jak mam wymieszać troszkę papki aby zrobić to dobrze.Czyli np.2 łyżeczki oxydantu (czyli wody) i jedna łyżeczka farbki z tupki?? Dobrze kombinuje? czy jak to się robi bo nie mam pojęcia nigdy tego nie robiłam.Snowhitte ty chyba mieszałaś jakaś farbkę na próbę wiesz może jak to trzeba bełtać ?? Oki czekam na info.I z góry dziękuje. Chociaż teraz zobaczyłam ze farbkę która składa się z 50ml.emulsje aktywizująca plus 50ml.kremu koloryzującego.To chyba na mój rozum trzeba wymieszać w proporcji 1:1.Czy jak?

P.S. Dziewczyny już mam takiego skunksa na głowie ze masakra.Już nie pamiętam kiedy takiego miałam.Prawie 6 tyg.niefarbowane włosy.Ale od poniedziałku zaczynam walkę z nimi wiedz zdam relacje.
Ja nie próbowałam tak nigdy farby ale jak masz po równo farby i utleniacza czyli 1:1 dawaj

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Ponawiam sie z pytaniem
Mysiu, moze Ty odpowiesz?? bo nie wiem kiedy mam przeciągnać farbe na reszte wlosow grzebieniem.. tak po 40 minutach od nalozenia calosci? i zostawic jeszcze na 10 minut?
p.s. zmywac farbe tylko woda?? i od razu odzywka? nie myc szamponem??
I jak wyszło? Wiem, że już za późno ale ja np zawsze po farbowaniu myję jeszcze włosy szamponem i potem odżywka/maska. Widzę, że strasznie się stresowałaś tym farbowankiem


Dziewczynki a co myślicie o farbie Londa Color naturals 12/9 perłowy blond? Używała któraś?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-05-09 o 18:58
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora