Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ropne wypryski
Wątek: Ropne wypryski
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-15, 21:27   #24
SABRINKA
Raczkowanie
 
Avatar SABRINKA
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Durów
Wiadomości: 292
Jak leczyć ropne pryszcze ??

Ostatnio na mojej skórze pojawiaja sie czesto ale to bardzo czesto ropne pryszcze. Wczesniej nie mialam takiego problemu. W kazdym znajduje sie biała okropna ropa. Niektóre sa wielkie. Szczegolnie wystepuja miedzy brwiami . Tam jest ich najwiecej. Na policzkach mam skóre gladką i normalną.

Wiem ze pierwsze co to musze isc do dermatologa. I wiem ze tak na pewno tez bedziecie mi radzic. Zapisalam sie ale wizyta za miesiac dopiero Do tego czasu musze jakos sobie z tym radzic. A moze to byc trądzik różowaty czy jakis taki? Mozliwe ze nagle taki dostalam?

I moje najwazniejsze pytanie. Jakie sa najlepsze antybiotykki na ropne pryszcze?? Wiem ze lekarz mi takie przepisze bo na glowie mam takie pryszcze juz dawno. Ale lekarzom nie udało sie tego wyleczyc mazidłami. W koncu na buzi dostaję. I musze sama domagac sie wreszcie antybiotyku doustnego. Jaki jest najlepszy?? Czytalam duzo na wizazu o tym ale za bardzo nie wiem jak własnie sie leczy te ropne zmory Duzo jest o pryszczach ale o ropnych malo znalazlam. Chcialabym wybierajac sie do lekarza wiedziec mniej wiecej co bedzie chciala mi lekarka przepisac. i poczytac o tym w necie.

Doradzcie mi cos prosze. Czy wam takie antybiotyki pomogly na ropne pryszcze. Prosze o jakies rady wskazowki. Pozdrawiam
SABRINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując