Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - cienie - DIOR, LANCOME, HELENA RUBINSTEIN
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-30, 17:53   #17
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Przekupka: 69 pkt / 100% pozyt.
Dot.: cienie - DIOR, LANCOME, HELENA RUBINSTEIN

Z cieni mogę zaproponować:

Guerlain - paletka 4. nr 285 touche de brume - tester, w plastikowym opakowaniu, zuzycie całości niewielkie (to odcienie szarości - od bialawego, poprzez delikatny kakaowy, gołębi do ciemnografitowego z drobinami - najbardziej zużyty najjaśniejszy ma lekkie wgłębienie; na pozostałych też ślady użytkowania, ale mniejsze);
Isa Dora - pojedynczy wet&dry - khaki - opalizujący, kolor ziemi, zużycie niewielkie - użyłam kilka razy, małe wgłębienie w 1 mscu, napis na pudełku pościerany;
Clinique - pojedynczy apricort spice - różowy, lekko opalizujący - została go resztka, na porządne przetestowanie
L'Oreal - Wear Infinite paletka 4 cieni beż, ciemne złoto, brąz, bordo - zużycie niewielkie - widać niewielkie wgłębienia

z perfum: mianiatura Casmir Choparda; resztka (ok. 7 ml) Theoremy Fendi (oba rarytasy, niedostępne już w perfumeriach); odlewka (z wymiany) Hot Couture Givenchy (wymieniałam go na ok. 9 ml, kilka razy użylam, szacuję, że zostało ok. 5 ml), w złotym atomizerze (zapach również już raczej niespotykany w perfumeriach)

tusz: Bourjois Clubbing - ten mogę dorzucić jako gratis na wypróbowanie - używałam miesiąc, nie jestem w stanie ocenić, ile go zostało, sądzę, że niewiele, gdzieś na dnie, ale może miałabyś ochotę spróbować przed ewentualnym zakupem.

Na życzenie mogę dołączyć zdjęcia
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując