Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - po jakim czasie wasz ex znalazl sobie kogos?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-20, 18:22   #26
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: po jakim czasie wasz ex znalazl sobie kogos?

Mój pierwszy eks dłuuugo czekał na następną dziewczynę, w międzyczasie zresztą chciał do mnie wrócić, bo podobno był głupi, że mnie zostawił. Duh. Potem miał chyba z sześć dziewczyn, z ostatnią jest chyba ponad dwa lata, więc to raczej to. Ogólnie jak wróci z obozu tenisowego, to idziemy z nim, może jego dziewczyną, moim aktualnym TŻ-em i paroma kumplami płci obojga na jakiś basen, więc żalu nie ma.

Mój drugi eks jest zarazem moim TŻ-em obecnym, co tu gadać. Dziewczynę sobie znalazł po kilku miesiącach, trzech-czterech bodajże, co ja poczytywałam za szczyt chamstwa, ale jak czytam wasze wypowiedzi o tych, co to po dwóch sekundach nowej szukają, to wyzbywam się kompleksów. Zresztą potem, jak znowu zaczęliśmy kręcić, to się przyznał, bestia, że z tamtą zaczął chodzić między innymi po to, żeby o mnie zapomnieć. Zawsze coś takiego człowieka na duchu podnosi. Ze mną był jedenaście miesięcy, przerwa, z nią piętnaście, przerwa około półroczna i znowu zaczął do mnie startować... On oczywiście teraz się upiera, że nigdy po prostu nie przestał mnie kochać, hahaha. Może ziarnko prawdy w tym jest. Tak na marginesie, to kiedyś byłam bardzo zazdrosna o tę jego eks, mimo że się nawet na oczy nie widywali, ale - jak napisałam w swoim wątku o jęczeniu - jęczę dużo i musiało się to na nim odbić. Nawet mnie nie obchodzi, że z nią miał dłuższą przerwę - znam się na ludziach i na nim na tyle, żeby wiedzieć, że to o niczym nie świadczy.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora