Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-22, 20:23   #39
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość



No teraz to będziemy kupować na truskEAwce i będziemy pisać z zEAnkiem i będzie jeszcze fajniej

no ladnie sie Dymek popisal!
Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
musi tak zostać

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24547715]Tym mniej glupich pytan .

btw: smiga Wam wizaz bez problemow?[/QUOTE]heh
mi ciagle jakis problem wyskakuje:/

Cytat:
Napisane przez Callianna Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku
Odnośnie pomadek EL - proszę podajcie kod czy starocie i jaki macie kolorek? Myślę nad tymi za 60 zł bez opakowania.

Też mi wizaż słabo śmiga, database error
ja mam 66 rose amethyst- kod to chyba A30 albo A39, ona sie pojawila w kolekcji EL 2009 wiec 2 lata ma

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24548059]Dzieki za info . Ostatnio mam problem z routerem i ogolnie mi net pada. Database error jednak tez mam i to juz wina wizazu .

Ja wlasnie czytam o metodach rekonstrukcji czaszki u zwlok i jem nalesniki z dzemem. Juz sie troche nudze i poczytalabym sobie cos na wizazu, ale non stop mam blad i kazda strone musze po kilka razy odswiezac .[/QUOTE]

jaka mila lektura!
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
czy wy wiecie ze wysylka rejestrowana pudla z uUGGami z usa kosztuje ok. 45 dolarow?
ehm...
ale dobrze, ze rejestrowana i tak tanio bo wiem, ze wysylka medium box kosztuje 43dolce

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny maseczka z Fekkai mi się spodobała , choć pierwszego dnia po umyciu miałam mieszane uczucia i teraz myślę ile sztuk kliknąć na zapas, po ile macie?
heh ja mam 1 w domu i 4 leca wydaje mi sie, ze taki zapas wystarczy na jakis czas uzylam jej dwa razy i w sumie ubytek maly a wlosy mam za lopatki takze troche ich jest

Cytat:
Napisane przez kamila29091 Pokaż wiadomość
moge się spytać co to za strona i co z niej mozna zamawiac czy to jest jedno z tych pytan na ktore bedziecie milczec?
mieso na wage kupujemy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora