Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 09:02   #728
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cześć Blondaski już jestem!

Z farbowania jestem baardzo zadowolona zobaczymy jak będę wyglądać gdy popiel się wymyje, mam nadzieje, ze tez dobrze zdjecia robilam oczywiscie dwoma aparatami, bo lustrzanka robi za ciemne zdjecia (a z lampa wlosy rude )-lecz je rozjasnilam, a cyfrowka niewyrazne i tez jakies dziwne.

1, 2 po myciu w sztucznym
3, 4, 5 z dzis (cyfrowka)
6,7,8,9 z dzis (lustrzanka)- i tu jest moj najbardziej realny kolor, taki mam tez przy glowie- odrost sie nie odcina


mam tylko ogromna nadzieje, ze wraz z kolejnymi farbowaniami kolor nie bedzie sie zmienial (jak w przypadku wellka). Wtedy bede przeszczesliwa
no i na plus musze dodac, ze jedna farba wystarczyla mi na cale wlosy dobrze pokryte nie mam gestych wlosow, ale sa dosc dlugie, z tym ze przy tym odcieniu rozrabia sie farbe w proporcji 1:2, wiec mialam 180ml mieszanki a myslalam ze 1tubka to za malo na cale wlosy, a tak teraz bede na odrost uzywac pol (a moze nawet mniej? sama nie wiem)

ogolnie u mnie jest 1st na plusie, ale lezy snieg, odsniezyli chodnik

poza tym olt express proponuje fajne tanie loty miedzy np gda a warszawa, za 99zl, ale uwaga dla studentow podobno jest 50%taniej kolega mi powiedzial, ze teraz w pt leci do domu (mieszka gdzies kolo szczecina) za 50zl w jedna strone- musial tylko wyslac skan legitymacji studenckiej takze dziewczyny trzeba korzystac

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

no do c☠☠☠a pana gdzie ☠☠☠☠a moje zalaczniki?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora