Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-02, 21:33   #1582
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

Problem z paznokciem się częściowo rozwiązał Zapomniałam o złamaniu i jak podciągałam sobie spodnie to się odgięła cała złamana część, o dziwo całkiem bezboleśnie, więc delikatnie oderwałam ten malutki skrawek paznokcie, na którym to się jeszcze trzymało. Jeden problem z głowy. Tylko że przez kilka dni będę musiała pochodzić z plastrem, bo to mięsko pod paznokciem jest dość delikatne, a poza tym wyglądam, jakby mi ktoś kawałek palca uciął Mam nadzieję, że was nie zemdliło od tych moich mało apetycznych historii...
Kawko, to w sumie dobrze, że tak się skończyło. Teraz tylko uważaj, by go nie drażnić i wkrótce będzie dobrze trzymam kciuki za pazurka!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no faktycznie problem jakby z głowy... teraz tylko czekać aż odrośnie a boli Cię tak normalnie, czy tylko jak urazisz o coś?


moje sylwestrowe bling bling
lakier cudny, ale czarne zeberki mi nie podeszły... A paznokcie jak zawsze powalające

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość

Podobają mi się
to miło

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Wiem, że jestem 100 lat za murzynami... ale nie mogłam sie powstrzymać i cytuje!


turkusowo niebiesko fioletowy makijaż na Święta był MEGA... Strasznie mi sie podobał. I spokojnie mogłaś cieniować jeszcze wyże, delikatnie - wiadomo, roztartym już cieniem. Bomba no!


Rzadko zostawiam zdjęcia w cytatach, ale że jestem aż tak w lesie to żeby wiadomo było o co cho
Te paznokcie są ucieleśnieniem Świąt, są niesamowite!!


a dajcie spokój umieram bez Was!!! Nie mogę się jakoś pozbierać, mam masę na glowie i jakoś mało czasu i chęci na okiełznanie tego.. ale jestem dzielna i nadrabiam
Bardzo nie lubię być nie w temacie, albo jak coś mnie ominie...


ja za Wami też bardzo tęsknie, już może w końcu nadrobię na dniach
ale ja nadrabiam 10 stron to kolejne 15 przybywa

jestem na 36 str..
witaj Mgiełko! Tęskniłyśmy!

Cytat:
Napisane przez karolinga Pokaż wiadomość

Wszystkim Wam życzę wszystkiego najlepszego w roku 2013, dużo miłości, pięknych włosów i paznokci




Bardzo ładne

dziękuję za życzenia fajnie, że się podoba

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość

Yenotku zdjęcia pazurków które wcześniej wrzuciłaś powalają na kolana jak i same paznokcie
dzięki Bopp

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

A poza tym, właśnie z "Hobbita" wróciłam... mega niesamowite!! W ogóle uwielbiam Tolkiena...
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora