Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-20, 13:24   #4414
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Super, że się urlop udał Wrzuć jakieś zdjęcia

Może jutro mi się uda

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a bo to wszystko tż wina wiedziałam ze trzeba było szczęśliwą singielką zostać a nie tak

fajnie że wakacje się udały
Tak!
Tak tylko piszesz, a przecież dobrze wiesz, że szczęśliwsza jesteś ze swoim TŻ

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
żeby pomogli.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
masakra
moja mama dostała skierowanie na rezonans z dopiskiem pilne - jak pilne to na koniec listopada (!!) i jeszcze jej babka powiedziała że gdyby nie miała dopisku pilne to by było w marcu
Niestety, tak to jest Ale nie chcę też w kółko płacić dodatkowo za wszystkie badania. No i gdyby coś wyszło, to zawsze prędzej do szpitala położą, bo to przyszpitalna poradnia jest.

A w ogóle mam pytanie: Ile jest czasu jest na wykorzystanie tego bonu urodzinowego z S.? Bo nigdzie nie widzę informacji. I czy on wchodzi na promocję albo na vipy, jeśli są akurat?

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Najgorsze, że są ludzie, którzy tak właśnie robią. I przez nich potem normalna osoba jest traktowana jak oszust. Kiedyś rozmawiałam z babkami w High Mountain i mówiły, że firma wprowadziła zakaz zwracania śpiworów, bo ludzie kupowali w piątek, jechali na weekend gdzieś, spali w nim i w poniedziałek oddawali - brudne, przepocone. A że metki zachowane, to musieli przyjmować. I skończyło się, że zlikwidowali taką możliwość.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora