Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ruchy płodu?
Wątek: ruchy płodu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-03, 22:30   #9
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: ruchy płodu?

Ja pierwsze ruchy poczułam też ok 19 tygodni ciąży, również nie byłam co do nich pewna. Leżałam sobie w wannie (pomimo tego że w ciąży nie powinno się brać długich kąpieli w ciepłej wodzie ja nie potrafiłam z tego zrezygnować)i nagle poczułam delikatną serię "puknięć". Nie byłam pewna, ale na drugi dzień sytuacja się powtórzyła. Póżniej mała najczęściej kopała mnie w wannie zwłaszcza gdy już za długo w niej leżałam Ale w następnych tygodniach moje maleństwo nie było aż tak bardzo aktywne, momentami się o nią bałam że coś jest nie tak bo tak mało się wierciła, chociaż były serie że nawet potrafiła obudzić swojego tatę gdy się do niego przytulałyśmy Często miała czkawki - fajna sprawa. I właśnie po urodzeniu te czkawki już nie były takie fajne bo strasznie często ją męczyły. Podobno to jak dzidzia się zachowuje w brzuszku ma się odnosić do tego jaki będzie miała charakter. W naszym przypadku czkawki się powtórzyły A przez całą ciązę mała bardzo mnie mało kopała ale za to jak już zaczęła to dawała popalić, a teraz jest bardzo grzeczna i spokojna tylko bardzo ruchliwa no i ma aktualnie problem z zasypianiem bo musi zasypiac przy mamusi. W tej chwili śpi moje 4 i pół miesięczne maleństwo słodko i jak sobie przypomnę że rok temu o tym czasie nie mogłam się doczekać pierwszych ruchów to włos mi się na głowie jeży że czas tak szybko leci co do płci to mój lekarz ok 5 miesiąca potwierdził moje przeczucia że będziemy mieli śliczną córeczkę.
dph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując