Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak napisać skargę na sąsiada?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-24, 23:04   #1
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854

Jak napisać skargę na sąsiada?


Zakładałam już kiedyś temat o moim uciążliwym sąsiedzie, jednak teraz mam konkretne pytanie....

Jak napisać skargę do spółdzielni mieszkaniowej na sąsiada, który dudniącą muzyką notorycznie zakłóca mój spokój? Jaką to ma mieć formę, długość, jakim językiem powinno być pisane? Czy w 1 os. liczby pojedynczej, czy mnogiej, czy bezosobowo? Czy mam po prostu rzeczowo opisać sytuację, na końcu prosić o rozpatrzenie sprawy? Nie mam zielonego pojęcia, jak się takie rzeczy załatwia, a chciałabym, bo mam już dosyć...

Studiuję w innym mieście, ale gdy jestem w domu to każdy dzień jest dla mnie źródłem stresu, bo znowu słyszę dudnienie basu dwa piętra niżej. Niezależnie od pory - czy to poranek, czy późny wieczór... Nie jest to obiektywnie głośny dźwięk, ale monotonny i uciążliwy. Zresztą chłopak sam przyznał, że głośnik basowy ma włączony NA MAKSA (a w domowych warunkach pół skali w zupełności wystarcza....). Nie pomagają z nim żadne rozmowy, prośby, groźby, wyjaśnianie sprawy bardziej lub mniej pokojowe. On nie jest pełnoletni, ale rodziców wiecznie nie ma w domu.... Nawet nie wiem, kiedy mogłabym z nimi pogadać. Nie mam już siły i dlatego chcę napisać skargę, indywidualną bądź taką, pod którą podpiszą się sąsiedzi. Pytanie - JAK?
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując