Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - strzelanie w stawach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-09, 17:15   #17
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: strzelanie w stawach

Cytat:
Napisane przez martiniątko Pokaż wiadomość
Mi bardzo czesto strzela we wszystkich stawach i co najgorsze, w kregoslupie. Co do kregoslupa - to raczej na pewno jest to spowodowane bardzo slabymi miesniami plecow... Ale kolana, palce, nadgarstki i stopy strzelaja mi od dziecka, zwlaszcza rano - moje kosci kazdego ranka wydaja z siebie jakies 100 chrupniec Nie wiem czym jest to spowodowane niestety, ale sadzac po ogromnej skali zjawiska to jest to albo po prostu "normalne" dla wielu ludzi, albo chodzi o brak zdrowego ruchu (czyli gimnastyki, rozciagania itd), albo to jakies chemikalia z pozywienia czy powietrza niszcza stawy Nie wiem, kompletnie sie na tym nie znam, kiedys usiłowałam znaleźć mozliwe przyczyny "strzelania" w internecie ale nic nie znalazlam, chyba m.in. dlatego ze ta przypadlosc nie ma normalnej nazwy... Jakos zadna choroba stawow do moich objawow nie pasuja, nie mam i nigdy nie mialam zadnych bólów, zesztywnień czy uczucia ocierania sie kosci o siebie w stawie.
czytając to co napisałaś, myślałam, że to mnie. Mam identycznie! Coraz więcej kości mi chrupie...często kręgosłup i plecy.- proszę wtedy np. chłopaka o naciśnięcie w jednym miejscu, a ja wtedy wygiam się w różne strony... śmiesznie to wygląda, ale nie jest to normalne Niedługo mam zamiar zapisać się do ortopedy, od 4dni leży na biurku skierowanie. Pewnie jakieś leki mi przepisze

Mojego chłopaka mama ma też coś ze stawami i lekarz zalecił jej żeby jadła chrząstki...blehh...biedn a nie może na nie patrzeć.
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując