Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Łokieć tenisisty"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-29, 20:34   #14
tadek6347
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: "Łokieć tenisisty"

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Pokaż wiadomość
Jak masować w/w schorzenie, aby nie zrobić jeszcze większej krzywdy?
test

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 99:50 ---------

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Pokaż wiadomość

No chyba właśnie o taką opaskę mu chodziło..
Osoba była już u lekarza, ale niestety poszła tylko do tego "ostatniego" kontaktu i dała jej skierowanie na krio miejscową.. poza tym przepisała jakiś robiony lek który ma w składzie coś ze spirytusem i mentholem (nie wiem w jakim celu)



Z tego co piszesz to prawdopodobnie będzie miał problemy z kręgosłupem szyjnym, bo jeśli dochodzi do tego drętwienie to nieciekawie to wygląda... Może mieć ucisk na jakiś korzeń nerwowy w kręgosłupie bądź przepuklinę, któregoś kręgu szyjnego..
przy łokciu tenisisty są inne objawy, z tego co czytałam.. m.in ból przy unoszeniu nadgarstka lub przy obracaniu przedramienia.. i boli przeważnie w miejscu tych "wystających" kości przy zgiętym łokciu..
hehe ale zamotałam
ogólnie to praktycznie wszystkie dolegliwości w naszym społeczeństwie związane są z naszymi kręgosłupami..
test

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

napis

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Napis

Edytowane przez tadek6347
Czas edycji: 2009-10-30 o 09:00
tadek6347 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując