Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-03, 07:55   #28
Pachira
Przyczajenie
 
Avatar Pachira
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez candy02 Pokaż wiadomość
Hej, odnosze wrazenie, ze wiekszosc osob, ktora tutaj pisze, robi to tylko po to aby zareklamowac gabinet na M (sorki zapomniałam nazwy:-D) Vectus to w dalszym ciagu laser, wiec bolesnosc zabiegu uzależniona jest od progu odczuwania bolu, o ktorym pisala poprzedniczka. Mnie pierwszy zabieg bolal znosnie, ale drugi, juz o zwiekszonej mocy, bolal bardzo. Kolejne bede robic z mascia znieczulajaca. Wiec posty o tym, ze depilacja vectusem W OGÓLE nie boli, traktowalabym ostroznie. Podraznienie po zabiegu jest jak po kazdym innym laserze- jezeli jest dobrze zrobiony, to bedzie to tylko zaczerwienienie, ktore po kilku godzinach zniknie. Nie wyobrazam sobie, zeby profesjonalnie wykonany zabieg spowodowal oparzenie. Vectus to LASER, a nie piorko do miziania :-D


Mobilnie
Sama byłaś na zabiegu depilacji vectusem, poleciłaś gabinet gdzie wykonałaś zabieg więc też można powiedzieć że reklamujesz gabinet na K. czy tam B. Dla mnie bez sens takich forów jeśli nie wierzymy sobie i opinią forumowiczek!

Zastanów się jeszcze nad kwestią znieczulenia przed zabiegiem i na pewno poinformuj o tym panią która wykonuje depilacje, ponieważ ja ze swoją rozmawiałam i mi jednoznacznie powiedziała że nie mam nic stosować na skórę, ponieważ muszę czuć co się z nią dzieje podczas zabiegu. Dokładnie miała na myśli poparzenie, oczywiste jest że jak się wysmaruje kremem znieczulającym to nie będę nic czuła, a mam czuć....lekkie kłucie....i tak czuje....mnie też kolejne zabiegi bolą bardziej, gdyż za każdym razem zmieniają się parametry. Włos jest coraz cieńszy i jaśniejszy to i moc musi być większa. Masz racje laser to nie piórko więc warto nabrać do niego respektu i pójść w miejsce godne zaufania, czyli tam gdzie przyjmują lekarze. Zawsze można liczyć na ich pomoc w razie ewentualnych powikłań, które mogą się pojawić....zwłaszcza jak ktoś nie stosuje się do zaleceń. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Aaaa i jeszcze jedno..... oparzenie , oparzeniem ..... ale jeśli skóra po zabiegu będzie w czerwonych bąblach....efekt zabiegu murowany! I poważnie skonsultuj się z lekarzem gdzie chodzisz na depilacje czy możesz stosować krem znieczulający, ja przed zabiegiem chciałam mieć konsultacje lekarską i miałam. Wszystkiego się dowiedziałam i zostałam zakwalifikowana do zabiegu, a sam zabieg wykonuje kosmetolog. Pozdrawiam
Pachira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując