Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Papiloty -wątek zbiorczy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-18, 20:49   #7
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Smile Dot.: Papiloty :)

Suszarka , prostownica , lokownica to urządzenia , które psują włosy . Jesli długo prostowałaś włosy to są teraz osłabione i brak im blasku naturalnego ponieważ, zmęczyły się tym prostowaniem . Może powinnaś użyć szamponu do włosów suchych i łamliwych się . A do tego odżywkę . Najwazniejsze jednak to abyś przestala używać różnego rodzaju elektrycznych urządzeń do włosów . Tych których wymieniłam wczesniej i innych . Papiloty nie niszczą włosów . Przecież nie są na prąd . Po umyciu włosów podsusz je trochę ( suszarką , ale ty nie powinnas jej uzywac teraz ) . Włosy muszą być leciutko mokre z dołu i góry ) Potem rozczesz włosy i najpierw zawijaj pasy z góry i boków a potem z dołu . Pamiętaj aby mocno nie ściskać aby skóra cię nie bolala po nocy ) . co do papilotów z gąbki z drucikiem nie mam nic przeciwko . Są dobre . Ja mam takie 2 lata i się nie niszczą . ( trzeba o nie dbać ) . W nocy lepiej żebyś spała na jednym boku . Ułóż sie wygodnie tak abyś nie naciskala na papiloty i przez to się męczyła . RANO delikantie rozwiń papiloty i rozczesz je dokladnie ( nie szarpiąc bo wyrwiesz wlosy i zniszczysz papiloty ) . Umocnij loki lakierem do włosów a krótrze loczki możesz ,, potraktować pianką " . UWAGA jeśli msz jednak grube długie włosy .. papiloty mozesz odstawić na bok bo nic nie wyjdzie . Nie nawina się poprostu .wiem to stąd bo moja kolezanka probowala a ma grube długie włosy . Pozdrawiam
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując