Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 13:40   #4838
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy III - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez bandito Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Postanowiłam zacząć pić pokrzywę.
Kiedyś piłam ją ot tak,po prostu a teraz zamierzam pić ją przez miesiąc, 2 kubki dziennie.Potem przerwa,w której będę pić drożdże. Myślicie,że to dobry pomysł ? O drożdżach mam zamiar poczytać dopiero,ale słyszałam,że są dobre na włosy i cerę.
Pozdrawiam i życzę szybkich rezultatów
Lepiej połączyć, bo zioła wypłukują wit. B a drożdże ja uzupełniają. Dodatkowo po miesiącu picia pokrzywy raczej nie masz co liczyć na efekty- jej potrzeba więcej czasu. Jeśli więc planujesz pić ją tylko po miesiącu to lepiej odpuść, bo i tak na włosy nie przyniesie to pożądanego skutku (na organizm z resztą też).

Cytat:
Napisane przez bandito Pokaż wiadomość
A no racja tylko bardziej chodzi mi o to,by w przerwie 'pokrzywowej' dalej od środka poprawiać stan włosów,cery
Przerwy robi się po to aby organizm odpoczął od nadmiaru witamin. Wtedy nie ładujesz nic, żadnych kuracji. Nie jest przerwą gdy co miesiac stosujesz coś innego- niepotrzebnie sobie mieszasz a organizm i tak niewiele z tego ma, bo jak wspominałam- miesiąc konkretnej kuracji to niewiele. Najzdrowiej to zrobić porządną 3-4 miesięczna kurację i po tym miesiąc przerwy, odpoczynku. Później znów.
Zresztą...było tu o tym wielokrotnie- możesz poszukać.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Często i lekarze gadają takie głupoty, że się włos na głowie jeży. Do wszystkiego trzeba z dystansem i własnym rozumem podchodzić. Gdyby fakt, że witaminy są rozpuszczalne czy to w wodzie czy w tłuszczach miał wpływać na to, że się nie 'kumulują' nie istniałaby hiperwitaminoza, więc teoria trochę bez sensu
No właśnie Dlatego ja naprawdę niektóre mądrości i teorie wizażowe biorę z przymrużeniem oka i innym też tak radzę


Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Przeraża mnie tylko to gotowanie skrzypu
Ja nie gotuję


Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem warto połączyć te kuracje, tak jak większość z nas robi. Wiele razy było uzasadniane, że one się tak jakby uzupełniają
Ja łączę

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
Gotowanie skrzypu jest podobno ważne, żeby wydobyć krzemionkę - czyli nie wychodzi na to, że zalany gorącą wodą skrzyp w torebce jest prawie bezwartościowy?
Podobno
Też o tym przeczytałam tu, na wizażu
A kiedyś skrzyp się tylko parzyło i płukało włosy. Na tyle opakowania też tak jest napisane
Mi się nie chce z tym bawić, zresztą... nie wiadomo czy to 100% prawda
Może krzemionka się uwolni, ale co z resztą witamin zawartych w skrzypie? Gotowanie sprawia, że część ich (o ile nie większość) wyparowuje Dlatego większość ziół ( w tym pokrzywę) się parzy a nie gotuje

Cytat:
Napisane przez paulinad138 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Mam takie pytanka
Jak myślicie co lepiej pić na ładną cerę bratka czy może pokrzywę?
A na włosy co najlepiej działa? Bo przeżyłam traume poprostu
Kupie zioła sypane w aptece?
Hej Możesz pić jedno i drugie Na włosy lepiej pokrzywę
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora