Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-30, 06:34   #3831
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wklejam na zyczenie zdjecia blyszczola Sephorowego Sorki za taka jakosc zdjec, ale cykalam z telefonu Jest piekny! Zdjecia z flashem i bez
O kurde, ale cudo muszę mieć ten błyszczol

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Mówiłam że biała jest super
Też się zasadzam na ten czarny zestaw i mam nadzieję że się uchowa do grudnia :banghead:
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Poziomeczko czy dowiedziałas się może co z Algenistem w S?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mówiłaś i miałaś rację
Niech szybko dają te 25% w S.

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Kusi mnie sprawdzić osobiście, ale muszę choć jakiś pojedynczy cień wykorzystać do końca, a sprawdzałaś już rozświetlacz?

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------


No tak trzeci świat kosmetyczny do czegoś zobowiązuje :Hahaha:

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------


369 zł 50ml o ile mnie pamięć nie myli Uwielbiam go, choć mógłby by być u mnie bardziej trwały [emoji14]rosi:
Dziś się maznęłam tym rozświetlaczo-bronzerem użyłam go jako róż i jest fajny, bardzo delikatny, nie rudo-ceglasty, połysk też nie jest nachalny podoba mi się efekt ale podejrzewam, że najlepiej będzie pasował do letniej opalenizny

kiedy w końcu awansujemy do pierwszego świata
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora