Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolorówka Bobbi Brown
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-27, 23:26   #919
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ze nie wspomnę ile ja mam smarowideł do ust, ale ta Bobikowa jest INNA i nie dało rady nie mieć

Z Bricków Nectar sie fajnie prezentuje. Pink Quartz też w sumie, albo 24 Karat . Ten ostatni jest złotawy, Pink Quartz złotawo - różowy, a Nectar to taki róż rozmyty koralem? Mnie on się najbardziej podobał

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------



Widziałam te cienie w kremie, kolory bardzo ciekawe, z tym ze ja jakos nie przepadam za cieniami w takiej formule

A przede mna dzisiaj jakis babiszon ze sztucznymi rzesami a la lady gaga (nie przesadzam) testował puder bobika, bobikówka jej nakładała -moim zdaniem róznił sie od tego, co miała na elewacji, ale babol zadowolony obejrzał sie w lusterku, cmoknał z zachwytem i kupił
no ja tylko co do malowideł do ust zrobie jeszcze wyjątek dla rożowej szminki Chanel rok temu kupilam sobie taką na urodziny, wzielam ja na impreze urodzinową i zgubilam no nie moglam jej przeboleć ojj..
a dzis zakupilam jeszcze szminke Toma Forda na razie z nabożenstwem ogladam bo umaluje sie nią pewnie dopiero jak przeziebienie mi zejdzie z twarzy...

co do bricka tez mi sie najbardziej wizualnie, w pudelku, podoba ten nectar, ale czy bedzie wspolgrał z moja twarzą, to by sie okazalo po nalozeniu.

puder tez mnie kusi, ale stwierdzilam, ze powstrzymam się. W sumie nie jest mi niezbednie potrzebny, wiekszosc potrzeb ten bb cream mi zalatwia, zawsze mogę do tego dolożyc meteorytki, a w dzien tak jak Corii, nie poprawiam się zazwyczaj..

Milka, z tym pedzlem tez jednak poczekam na bon, znizke na urodziny (niedlugo dostane) czy cos takiego.. a mam do Ciebie pytanie, uzywalas któregoś z kremów nawilzajacych Bobbi? jak tak to jak wrazenia?
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując