Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - olej kokosowy
Wątek: olej kokosowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-27, 17:07   #525
shopoholic
Rozeznanie
 
Avatar shopoholic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 576
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
bardzo pomysłowe ja nie lubię na noc w czepku włosów trzymać a zwłaszcza źle to działa na skórę głowy bo się poci... ale pomysł z pieluszką... dobry trzeba wypróbować
Ja nakładam na noc czapkę Taką tzw. skarpetkę Jest dłuższa, cienka więc nie zsuwa się w nocy a i skóra oddycha, wilk syty i owieczka cała .

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Britt Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki
Zaczęłam ostatnio przygodę z olejem i muszę przyznać że są gładsze. Dopiero jestem po 2-krotnym użyciu także na większe efekty trzeba poczekać. Nakładam go na suche włosy na ok.1,5 godziny i trzymam pod folia i ręcznikiem. Kiedyś czytałam że jedna z Wizażanek nakładała go na umyte,osuszone recznikiem włosy na ok.pół godziny i potem spłukiwana już bez mycia. Zastanawiam się nad tym sposobem,ale martwie sie o tłuszcz na głowie. Chciałam dowiedzieć się czy któraś z Was próbowała tego sposobu?Co o nim sądzicie?
Oj nie... u mnie na bank miałabym strąki Ale jak koniecznie chcesz kokos bez mycia to może odrobinka na suche włosy? Zadziała jak jedwab, ochroni przed wiatrem, urazami mechanicznymi i nabłyszcza
shopoholic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując